Реєстрація на Форум “Сила Села 2020/Rurals Rules 2020”: локальні рішення глобальних проблем

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
inshaosvita

форум
Реєстрація на Форум “Сила Села 2020/Rurals Rules 2020”: локальні рішення глобальних проблем

Життя в часи кризи – епідемічної, економічної та екологічної ставить багато запитань, провокує багато роздумів та кидає безліч викликів. Та разом з цим всім криза – своєрідна зона розвитку, де часто народжується багато хороших ідей та локальних рішень, які здатні пом’якшити вплив глобальних проблем на життєдіяльність людей.

Тому на форумі “Сила Села 2020” будемо говорити про те, як переживають кризу українські села та які рішення народжуються тут. Саме сільські території мають потенціал запропонувати найбільш стійкі та екологічні рішення і практики, тому ми прагнемо вивести сільський дискурс на рівень з урбаністичним та включити його до соціальних інновацій.

Саме у 2020-му році багато людей переїхали з міст в села у пошуках більш безпечного та екологічного життя. Про те, яким став цей рік для українського села, які можливості для локальних громад принесла криза та чого загалом навчив цей досвід розповідатимемо та дискутуватимемо протягом нашого триденного онлайн-форуму.

23 листопада. Заземлення: з чим стикнулися села у 2020-му році, які проблеми загострила пандемія, які нині потреби людей в сільських територіях.

24 листопада. Натхнення: які корисні та успішні практики вже є на сільських територіях? В чому секрет їхнього успіху? Чи можна їх мультиплікувати?

25 листопада. Рішення: розробимо ідеї для своїх громад, започаткуємо нові партнерства, окреслимо можливі плани, аби ефективніше протистояти кризам. Завершимо Форум футуристичною дискусією про те, якими будуть села майбутнього.

Форум відбудеться на платформі Hopin
Години проведення 13:00 – 15:00, 16:00 – 18:00

Кому це буде корисно?

Всім, хто працює з сільськими громадами, в них і для них: представникам адміністрацій ОТГ, громадським організаціям, освітнім та культурним закладам, локальному бізнесу та великим агрохолдингам. Представникам фондів міжнародної допомоги, які розвивають сільські громади та зацікавлені підтримувати ініціативи на селі.

Як взяти участь?

Просимо вас заповнити реєстраційну форму https://inshaosvita.typeform.com/to/P9AjCs42 до 15 листопада. Далі зареєстровані учасники отримають всі подальші інструкції.

У разі, якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, зверніться до координаторки Форуму Вікторії Феофілової  за адресою [email protected] або за телефоном 063-623-88-72

Форум оранізовують MitOst e.V. (Німеччина), Інша Освіта (Україна), Robert Bosch Stiftung (Німеччина) та Молода Черкащина (Україна).


Останні публікації цього розділу:

Закупівля програмного забезпечення комп’ютерної діагностики для інтерпретації рентгенівських знімків грудної клітки

Тендер на закупівлю офісних контейнерів

Східний Варіант оголошує набір на Школу журналістики рішень для медійників з прифронтових територій

Запит на отримання цінової пропозиції на швидкозбірні споруди під склад

Тендер: надання послуг з організації заходу

Надання послуг з організації заходу