ПРООН запрошує до участі в грантовому конкурсі з протидії дезінформації та розвитку медіаграмотності

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Olha Matiahina

Конкурс грантів "ПРООН запрошує до участі в грантовому конкурсі з протидії дезінформації та розвитку медіаграмотності"
ПРООН запрошує до участі в грантовому конкурсі з протидії дезінформації та розвитку медіаграмотності

Прийом нових заявок тимчасово припинено

Програма розвитку ООН запрошує взяти участь у конкурсі грантів «Залучення громадянського суспільства до протидії дезінформації та розвитку медіаграмотності в умовах війни».

Ініціатива реалізується в межах проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: Підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія) за фінансування уряду Японії.

Мета конкурсу – залучити організації громадянського суспільства до реагування на кризову ситуацію, спричинену війною, шляхом посилення спроможності населення протистояти дезінформації та розвитку навичок медіаграмотності людей. Особлива увага – вразливим групам населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб та людей, які проживають на територіях, де нещодавно було відновлено контроль уряду України.

Цілі конкурсу:

Лот 1. Основна мета цього Лоту полягає в підтримці спільних зусиль організацій громадянського суспільства, аналітичних центрів та НУО для посилення спроможності населення протистояти дезінформації та для розвитку навичок цифрової грамотності серед населення з особливим акцентом на вразливих групах населення в Україні, включаючи ВПО, осіб похилого віку і людей, які живуть у постраждалих від конфлікту громадах. 

Запропонована діяльність може бути зосереджена на таких сферах, але не має обмежуватися ними: 1) кампанії з підвищення обізнаності, 2) перевірка фактів (факт-чекінг) на рівні громади, 3) залучення молоді, 4) навчання для журналістів, 5) програми підготовки тренерів.

Лот 2. Проєкти, подані в межах цього лоту, мають сприяти підвищенню рівня медіаграмотності та протидії дезінформації в Україні шляхом проведення базових досліджень, оцінки наявних ініціатив, моніторингу дезінформації, вивчення інноваційних підходів протидії дезінформації та розбудови дослідницького потенціалу.

Запропонована діяльність може бути зосереджена на таких сферах, але не має обмежуватися ними: 1) дослідження поточної ситуації (вихідні дослідження), 2) оцінка наявних ініціатив, 3) моніторинг та аналіз дезінформації, 4) інноваційні підходи до розвитку медіаграмотності, 5) розбудова дослідницького потенціалу.

Лот 3. Проєкти, подані на цей лот, мають сприяти просуванню цифрової доступності та обізнаності з цих питань.

Запропонована діяльність може бути зосереджена на таких сферах, але не має обмежуватися ними: 1) оцінка цифрової доступності в певній сфері чи географічному регіоні, 2) кампанії з адвокації/підвищення обізнаності, 3) навчальні заходи для представників цільових організацій (ОГС, органи влади, бізнес) на тему запровадження цифрової інклюзії на своїх веб-сайтах та інших цифрових ресурсах.

Для кого цей конкурс? Для неприбуткових організацій, громадських об’єднань, що офіційно зареєстровані в Україні не менше одного року та мають досвід реалізації проєктів у запропонованих напрямках.

Більше про умови конкурсу – за посиланням.

Перший раунд концепцій має бути подано не пізніше 5 червня 2023 року.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю інвентарю, сантехніки для облаштування спеціалізованих служб підтримки

Конкурс для організацій, які планують впровадження або розвиток контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней

Тендер щодо проведення офлайн тренінгів на тему «Підвищення особистої ефективності та ефективності команди» та/ або «Ефективний тайм менеджмент та управління ресурсами»

FREE ZONE шукає постачальника продуктових наборів

FREE ZONE шукає постачальника гігієнічних наборів

Тендер на закупівлю ІТ обладнання