Тендер на проведення капітального ремонту частини нежитлової будівлі у смт. Батьово Закарпатської обл.

Зафіксувати у Google календарі!


unity01
Тендер на проведення капітального ремонту частини нежитлової будівлі у смт. Батьово Закарпатської обл.

Програма “Мріємо та діємо”, яка втілюється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), запрошує компетентних та досвідчених підрядників подати тендерну пропозицію на конкурс «Капітальний ремонт частини нежитлової будівлі селищної ради за адресою: Закарпатська область, смт. Батьово, вул. Кошута, будинок 128»

КОНКУРС ПРОДОВЖЕНО ДО 17 ЧЕРВНЯ 2024 р.

Запитання чи запити на роз’яснення надсилайте, будь-ласка, на адресу [email protected] до 4 червня 2024 р., до 18:00 за київським часом.

Кінцевий термін подачі заявки – 17 червня 2024 р., до 18:00 за київським часом. Надсилайте ваші комерційні пропозиції на електронну адресу: [email protected]

Деталі та документація за посиланням.

***

Програма USAID “Мріємо та діємо” спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні. Програма сприяє молодіжним інноваціям і підприємництву, працевлаштуванню і розбудові кар’єри, посиленню участі молоді у прийнятті рішень у громадах та на національному рівні, а також підвищує потенціал української молоді бути рушійною силою толерантності та поваги до різноманітності.

Створюючи сприятливе середовище та відновлюючи доступ до формальної та неформальної освіти, програма підсилює можливості молоді реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни.

«Мріємо та діємо» творить зміни в Україні з молоддю для молоді. Залучає молодих українців та українок до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, посилює спроможність різних інституцій надавати молоді якісні послуги, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін.

Сторінки програми в соцмережах: Facebook та Instagram


Останні публікації цього розділу:

Тендер: постачання супутникових телефонів для забезпечення телекомунікаційного зв’язку в зоні бойових дій та умовах блекауту

Програма USAID АГРО підтримає розвиток центрів агроскаутингу

Конкурс на надання ілюстраційних\дизайнериських послуг. Call for illustration\design services

Tендер на залучення експерта/експертки для проведення фасилітації та експертного супроводу в процесі розробки комунікаційної стратегії ГО «Молодіжна Платформа»

Логістична підтримка зустрічі з оцінки організаційної спроможності (OCA)

Запит цінових пропозицій на закупівлю послуг з проведення інформаційних кампаній з питань протимінної діяльності