Програма USAID “Мріємо та діємо” оголошує набір до Школи проєктного менеджменту для вирішення локальних проблем

Зафіксувати у Google календарі!


Школа проєктного менеджменту_дедлайн
Програма USAID “Мріємо та діємо” оголошує набір до Школи проєктного менеджменту для вирішення локальних проблем

В межах програми USAID «Мріємо та діємо», що виконується IREX, оголошується відбір команд молодих активістів_ок/ волонтерів_ок (віком 18-35 років) та співробітників_ць агенцій місцевого розвитку та/або спеціалістів_ок з управління проєктами  ОМС, які бажають підвищити свою спроможність у вирішенні локальних проблем громад та розробити ефективні рішення використовуючи підхід проєктного менеджменту.

Підтримка, яку надаватиме «Мріємо та діємо», передбачає навчання та менторську підтримку для  місцевих активістів_ок (віком 18-35 років) та  представників_ць ОМС/співробітників_ць агенцій місцевого розвитку та/або спеціалістів з управління проєктами органів місцевого самоврядування із відносно безпечних та контрольованих урядом України громад.

ЯК ДОЛУЧИТИСЬ ДО ПРОЄКТУ:

  • Зібрати команду згідно з умовами конкурсу;
  • Отримати в голови громади лист підтримки участі громади в проєкті та готовності утворити робочу групу для розробки/оновлення молодіжної програми, заснованої на даних та із залученням молоді;
  • Заповнити анкету для участі в конкурсі: (шаблон анкети завантажити за цим посиланням);
  • Навести в анкеті аргументи, які підтверджують вашу готовність розробляти ефективне рішення для вашої громади.

УВАГА! КОНКУРС ПРОДОВЖЕНО ДО 3 ЧЕРВНЯ 2024 року. 

У зв’язку з визначеною цільовою аудиторією програми “Мріємо та діємо” перевага надаватиметься командам, в складі яких всі представники_ці команди в межах віку з 18-35 років.

Для завантаження детальної інформації щодо конкурсу перейдіть за посиланням.

Заповнену анкету для участі в конкурсі, разом із листом підтримки від голови громади надіслати до 3 червня 2024 р. включно на пошту [email protected]

Фінальне рішення про відбір команд буде прийматись на основі оцінки отриманих заявок. За потреби команда програми «Мріємо та діємо» також проведе інтерв’ю з командами.

***

Програма USAID “Мріємо та діємо” спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні. Програма сприяє молодіжним інноваціям і підприємництву, працевлаштуванню і розбудові кар’єри, посиленню участі молоді у прийнятті рішень у громадах та на національному рівні, а також підвищує потенціал української молоді бути рушійною силою толерантності та поваги до різноманітності.

Створюючи сприятливе середовище та відновлюючи доступ до формальної та неформальної освіти, програма підсилює можливості молоді реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни.

«Мріємо та діємо» творить зміни в Україні з молоддю для молоді. Залучає молодих українців та українок до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, посилює спроможність різних інституцій надавати молоді якісні послуги, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін.

Сторінки програми в соцмережах: Facebook та Instagram


Останні публікації цього розділу:

Запит пропозиції на закупівлю послуг зовнішнього аудиту проєкту

Тендер # RFP-4-J4A-05-2024 на надання послуг з архітектурного планування та інженерно-конструкторських послуг

Тендер на послуги з організації та проведення комплексного аналізу та формування методології визначення розмірів зборів та внесків

Запит на отримання цінової пропозиції на оснащення та послуги встановлення охоронно-пожежної системи

Конкурс на відбір надавача послуг зі створення документального фільму з метою зменшення стигми по відношенню до отримання послуг з психічного здоров’я

Відкритий тендер на закупівлю послуг супервізора/-ки психологів/-инь