Програма USAID АГРО надасть 22,5 млн грн співфінансування для підвищення продуктивності агровиробників через Lean Farming

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Конкурс грант
Програма USAID АГРО надасть 22,5 млн грн співфінансування для підвищення продуктивності агровиробників через Lean Farming

В умовах війни ресурси агропідприємств обмежені, тому важливо впроваджувати інструменти, які допомагають виявляти та усувати втрати, підвищувати якість продукції, а також скорочувати час виробництва. Програма USAID АГРО надасть до 22,5 млн гривень співфінансування для розробки та впровадження субгрантової програми Lean Farming, що спрямована на підвищення продуктивності і зменшення витрат агровиробників через усунення втрат у виробництві та процесах. Метою діяльності є надання консультаційної підтримки для підвищення конкурентоспроможності та зниження виробничих і операційних витрат щонайменше для 20 компаній з виробництва та переробки зернових та олійних культур шляхом впровадження системи бережливого виробництва та оптимізації на основі інструментів і практик LEAN.

Конкретні заходи можуть включати, але не обмежуються наступним переліком:

  • Відбір 20 підприємств агропродовольчого сектору, які впровадять Lean Farming у свої бізнес процеси на основі критеріїв, зазначених в технічному завданні (за посиланням нижче)
  • Оцінка поточного, проміжного та фінального економічного ефекту щонайменше 20 цільових підприємств протягом та за результатами впровадження п’яти принципів Lean управління
  • Адаптація робочих процесів цільових підприємств до Lean управління бізнес процесами
  • Створення та укорінення культури Lean управління, зокрема сприяння створенню команд(и) з глибокими знаннями Lean інструментів та вмінням їх впроваджувати у діючих бізнес процесах.
  • Створення мережі Lean Farming в Україні на основі поширення кращих практик та результатів впровадження Lean управління на підприємствах агропродовольчого сектору.
  • Обмін досвідом, кращими практиками та технологіями в межах двох Kaizen заходів (Lean-турів) до закордонних підприємств агропродовольчого сектору.

Програма USAID АГРО заохочує пропозиції від українських приватних підприємств, громадських організацій та бізнес-асоціацій для підтримки та зміцнення стійкості сільськогосподарських підприємств, які переробляють зернові та олійні культури та які виробляють харчові продукти із зернових та олійних культур.

Дедлайни:

  • до 27 листопада 2023 р. – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса: [email protected])
  • 28 листопада 2023 р. АГРО  проведе передзаявочний онлайн-семінар
  • не пізніше 18:00, 29 листопада 2023 р. для подання запитань щодо участі у цьому конкурсі
  • не пізніше 18:00, 14 грудня 2023 р. – кінцевий термін подання заявок (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи).

Повний опис технічного завдання розміщено за посиланням.

У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу прохання зазначати його назву: ЗПЗ № 65.  

USAID-Chemonics logos for AGRO Activity


Останні публікації цього розділу:

Послуги експерта/ки для надання консультаційних послуг в межах програми “Гендер у моїй громаді”

Конкурсні торги на закупівлю послуг з придбання, доставки та встановлення спортмайданчика на території КНП КМКНЛ «Соціотерапія»

Пакт шукає консультанта/ку з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (MHPSS)

Запит на надання цінових пропозицій на постачання оптичної сортувальної машини

Розробка та реалізація загальнонаціональної кампанії з питань ментального здоров’я.

Тендер з проведення сесії стратегічного планування діяльності