Програма підтримки волонтерства у молодіжних центрах

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
zakharii.tkachuk

48137996132_9e984fabe5_k
Програма підтримки волонтерства у молодіжних центрах

Британська Рада впроваджує проєкт “Залучення молоді: громадянська участь та зміцнення навичок соціальної дії (Активні Громадяни)”, який фінансується Посольством Великої Британії в Україні у рамках Фонду запобігання конфліктів, сприяння стабільності та безпеці.

Мета проєкту: сприяти соціальній згуртованості громад через зміцнення молодіжних центрів, молодіжних рад та громадських організацій у розвитку навичок та впевненості молоді, наданні практичного досвіду активного громадянства, соціальної залученості та впливу на позитивні зміни у житті молоді. 

В межах проєкту Британська Рада реалізовує грантову програму підтримки волонтерства у молодіжних центрах

В межах конкурсу молодіжний центр може отримати фінансову підтримку на такі види діяльності:  

  • Розробка та започаткування програми волонтерства на базі свого молодіжного центру; 
  • Підсилення та розвитку існуючої волонтерської програми на базі свого молодіжного центру. 

Розклад

Прийом заявок до 21 лютого 2021 (включно)
Оголошення результатів відбору 9 березня 2021
Підписання угод про стажування 10 – 22 березня 2021
Початок реалізації заходів з 10 березня 2021
Кінець реалізації основних заходів програми до 20 квітня 2021
Звітування перед Британською Радою до 25 квітня 2021

Програми підтримки волонтерства можуть бути націлені на вирішення конкретних проблем в громаді та розвиток навичок волонтерів. Підтримка програми волонтерства може здійснюватися за напрямками (перелік не є вичерпним): 

  • Створення візії та концепції волонтерської програми у молодіжному центрі, до яких змін в громаді вона призведе з часом. Створення сприятливого середовища та простору для розвитку волонтерів. 
  • Спеціалізоване навчання для команди молодіжного центру з теми менеджменту волонтерів, роботи в команді, тощо. 
  • Підготовку інформаційних матеріалів для залучення волонтерів, комунікаційні кампанії, тощо. 
  • Навчальні програми для волонтерів з тем громадянської активності, лідерства, проєктного дизайну, проєктного менеджменту, м’яких навичок, тощо. 
  • Реалізацію командами волонтерів соціальних проєктних ініціатив у своїй громаді у сферах: якісної неформальної освіти, активного громадянства,  проблем екології та зміни клімату, умов для проведення дозвілля молоді,  можливостей для розвитку молоді, тощо. 

Грантове фінансування є короткостроковим: реалізація програми має розпочатися 10 березня 2021 р та основні заходи програми мають відбутися до 20 квітня 2021 р. Звітність надається до 25 квітня (про що детальніше у Положенні).  

Під час реалізації програми волонтерства в молодіжних центрів, буде надаватись менторська підтримка майстрами-фасилітаторами програми «Активні Громадяни» Британської Ради. 

Молодіжний центр може подати заявку у партнерстві з іншими організаціями, в тому числі закладами освіти, культурними та громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування, тощо. Партнерство має бути підтверджено листом підтримки (довільна форма).  

У випадку посилення карантинних заходів впровадження програм волонтерства може бути повністю або частково перенесено у дистанційний формат. 

Як подати заявку?

Щоб подати заявку, будь ласка, ознайомтесь з деталями програми нижче та заповніть онлайн форму за посиланням.  
У разі виникнення додаткових запитань чи запитів на роз’яснення, будь ласка, пишіть на адресу [email protected] з темою листа «Програма волонтерства».

Кінцевий термін подачі заявок 21 лютого 2021 р.

Завантаження


Останні публікації цього розділу:

Гранти на програму шкільного самоврядування в громадах

Триває набір на навчання у бізнес-школі для молоді з числа ВПО для громад Чернівецької області

Тендер на закупівлю безкаркасних брезентових наметів

Тендер із постачання непродовольчих товарів для надання благодійної допомоги

Call for expressions of interest for minor repairs of buildings/construction services. Запрошення до вираження зацікавленості (дрібний ремонт будівель/послуги з ремонту)

Представництво DVV International оголошує конкурс із пошуку розробника для виготовлення серії відеороликів про центри навчання та освіти дорослих