Продовжено прийом заявок на конкурс “Громадянське суспільство України: регіональний порядок денний”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


195586894_2966497863620952_2898708456781831388_n
Продовжено прийом заявок на конкурс “Громадянське суспільство України: регіональний порядок денний”

До 23:59 7 червня триває прийом заявок на грантовий конкурс “Громадянське суспільство України: регіональний порядок денний” від організацій з Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Черкаської, Чернівецької областей та АР Крим (організацій, що працюють на підконтрольній території). 

ІСАР Єднання шукає регіональних партнерів для розробки регіональних планів розвитку громадянського суспільства України шляхом залучення регіональної експертизи та проведення регіональних заходів. 

Відібраним організаціям ми допоможемо сформувати методологію проведення досліджень та перелік активностей. Організації матимуть час до кінця серпня для реалізації проєктів. У вересні ми плануємо перейти до наступного етапу – аналізу результатів досліджень та розробки спільної стратегії на національному рівні. 

«Порядок денний громадянського суспільства України» – візійний та операційний документ, який планується розробити в межах діяльності «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства» для окреслення основних викликів, які стоять перед громадським сектором та шляхів його подальшого розвитку, враховуючи особливості регіонів. Передбачається, що «Порядок денний ГСУ» розроблятиметься широким колом зацікавлених сторін, експертів у розвитку громадянського суспільства. Цей документ включатиме в себе, крім візійної частини, обов’язковий імплементаційний план з вказаними часовими проміжками імплементації, відповідальними сторонами та індикаторами досягнення цілей. 

З детальною інформацією щодо конкурсу ви можете ознайомитися за посланням: http://ednannia.ua/images/Call_GS.pdf


Останні публікації цього розділу:

Запрошення до участі у грантовому конкурсі щодо регіонального туру | ПРООН в Україні

І Всеукраїнський Конкурс медіа ініціатив “Рівні та вільні”

Центр публічних розслідувань запрошує партнерів-розслідувачів

Центр АХАЛАР розпочинає набір учасників на безкоштовні сесії з психологічної підтримки правозахисників України та Грузії

Тендер на закупівлю послуг з адміністрування міждисциплінарної навчальної програми "Лабораторія виробництва"

Тендер щодо організації п'яти семінарів "Strategy to Action" 6 – 23 липня 2021