Продовжено: Тендер на закупівлю послуг з розробки проектно-кошторисної документації для проведення поточних ремонтів, авторського нагляду та супроводу ремонту

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Uafishingclub

тендер-tender-1-10
Продовжено: Тендер на закупівлю послуг з розробки проектно-кошторисної документації для проведення поточних ремонтів, авторського нагляду та супроводу ремонту

ГО «Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб» в межах грантового проєкту UKR/PCA2023192/SPD2023299 – «Створення 5 цифрових навчальних центрів (DLC) для забезпечення доступу до цифрового та надолужуючого навчання для 4000 дітей у Донецькій області»,  що реалізується ГО «Клуб рибалок України-Юей Фішинг Клуб» за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг з розробки проектно-кошторисної документації для проведення поточних ремонтів, авторського нагляду та супроводу ремонту.

Предмет тендеру:

 1. розробка проектно-кошторисної документації для проведення поточного ремонту, авторського нагляду та супроводу ремонту частини приміщень Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 Краматорської міської ради Донецької області.

 2. розробка проектно-кошторисної документації для проведення поточного ремонту, авторського нагляду та супроводу ремонту Опорного закладу Олександрівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Олександрівської селищної ради Донецької області

 3. розробка проектно-кошторисної документації для проведення поточного ремонту, авторського нагляду та супроводу ремонту Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області.

 4. розробка проектно-кошторисної документації для проведення поточного ремонту, авторського нагляду та супроводу ремонту Опорного закладу загальної середньої освіти Мирноградської міської ради

 5. розробка проектно-кошторисної документації для проведення поточного ремонту, авторського нагляду та супроводу ремонту Селидівського ліцею № 1 Селидівської міської ради Покровського району Донецької області

Площа об’єктів:

 1. 160 м2

 2. 130 м2

 3. 105 м2

 4. 108 м2

 5. 121 м2

Дата оголошення про тендер: 21.11.2023 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 07.12.2023 р.

Предметом закупівлі є послуги з розробки проектно-кошторисної документації для проведення поточних ремонтів, авторського нагляду та супроводу ремонту частини приміщень: Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 Краматорської міської ради Донецької області, Опорного закладу Олександрівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Олександрівської селищної ради Донецької області, Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Добропільської міської ради Донецької області, Опорного закладу загальної середньої освіти Мирноградської міської ради, Селидівського ліцею № 1 Селидівської міської ради Покровського району Донецької області відповідно до площі об’єктів.

Строк надання послуг: 

 1. розробка проектно-кошторисної документації для проведення поточного ремонту протягом 14 днів від дати підписання Договору.

 2. авторський нагляд та супровід ремонтів протягом 50 днів від дати підписання Договору.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру. 

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;

 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;

 3. Тендерна пропозиція;

 4. Кошторис на виготовлення проектно-кошторисної документації, авторського нагляду та супроводу ремонту;

 5. Технічну записку.

 6. Зразок договору виконання робіт;

 7. Документи, що підтверджують досвід (щонайменше 2 рекомендаційні листи та/або договори на аналогічні роботи);

 8. Інші документи за необхідності.

Послуги повинні надаватися у відповідності до діючих в Україні державних будівельних норм, стандартів і правил.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;

 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;

 3. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected] до 18:00, 07 грудня 2023 р.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу організації – [email protected] та додавши в копію [email protected] з темою листа «Вікритий тендер №4/21/11/23 назва учасника» до 07 грудня 2023 року, а також у письмовій формі із зазначенням “Відкритий тендер №4/21/11/23: закупівля послуг з розробки проектно-кошторисної документації для проведення поточних ремонтів, авторського нагляду та супроводу ремонту” за адресою: Хмельницька обл., м. Хмельницький, відділення Нової пошти №22, отримувач ГО «Клуб рибалок України-Юей Фішинг Клуб», ЄРДПОУ 42261174, тел: 0997708463 у строк до 07.12.2023 року. Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59 години 07.12.2023 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 08.12.2023 року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень

Тендер на проведення поточного ремонту в приміщенні Молодіжного центру м. Хирів Самбірського району Львівської області

Тендер на закупівлю індивідуальних психологічних консультацій та консультацій групової терапії