Посольство Канади в Україні оголошує відкриття програми Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив
ЗАВЕРШЕНО
Посольство Канади в Україні оголошує відкриття програми Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив (КФМІ).
Опис програми
Канадський фонд підтримки місцевих ініціатив (КФМІ) підтримує малі, але високоефективні проекти, що відповідають пріоритетним напрямкам міжнародної допомоги уряду Канади. Програма спрямована на підтримку ініціатив, розроблених переважно місцевими партнерами. Проекти обираються та схвалюються Посольством Канади в Україні. КФМІ також підтримує позитивні двосторонні відносини між Канадою та країнами-реципієнтами та їх громадянським суспільством шляхом поглиблення контактів і підтримки місцевих починань.
Середній внесок КФМІ становить від $30,000 до $50,000 канадських доларів (максимальна сума – $100,000 за пропозицію, у вийняткових випадках). Зверніться до конвертера валют щодо еквівалентів у місцевій валюті. Зверніть увагу, що всі внески зазначені в канадських доларах і потім конвертуються в українську гривню.
Як подати заявку
Всі проекти повинні бути імплементованими між датою підписання Угоди про внесок та кінцевою датою зазначеною в Угоді. Запропоновані активності повинні бути розпочаті орієнтовно через два місяці після подання проектної пропозиції (наприклад, якщо заявка була подана 28 лютого, то приблизна дата початку проекту 30 квітня). Ці дати є умовними і можуть змінюватися в залежності від дати затвердження проекту.
Усі проекти мають бути завершені до 28 лютого 2024 р. Остаточна звітність і платежі мають бути завершені до 15 березня 2024 р. У виняткових випадках дворічні проекти, які закінчуються до 28 лютого 2025 р., можуть бути розглянуті, але мають бути чітко обґрунтовані .
Вікно подання пропозицій вже відкрите та закриється 30 квітня 2023 року о 23:59 (CET). Заявки, подані після цього терміну, розглядатися не будуть. Перший раунд відбору проектних пропозицій буде приблизно 1 березня 2023 року. Фінальний раунд відбудеться на початку травня 2023 року.
Щоб отримати детальну форму заявки та додаткові інструкції щодо подання проектної пропозиції, будь ласка, надішліть листа на електронну пошту [email protected]
Розглядатимуться лише ті пропозиції, які подані у визначеній формі заявки та бюджет.
Для отримання додаткової інформації про види діяльності та витрати, які підходять для фінансування КФМІ, будь ласка, зверніться до списку затверджених КФМІ заходів та витрат.
Пропозиції повинні бути заповнені англійською або французькою мовою. Якщо це викликає труднощі, зверніться до Посольства Канади за адресою [email protected]
Проектні пропозиції повинні чітко відповідати на всі запитання у формі заявки включаючи гендерний аналіз. Запропонований бюджет проекту має підсумовувати запропоновані заходи та пов’язані з ними витрати.
Заявки будуть схвалені відбірковою комісією.
Проектні заявки зберігаються в місіях відповідно до політики управління інформацією уряду Канади.
Організації, які можуть подавати заявки на фінансування КФМІ
Подати завку можуть:
Місцева неурядова, громадська і неприбуткова організація;
Місцева освітня установа, що планує працювати над проектом на місцевому рівні;
Міжнародна, міжурядова, багатонаціональна та регіональна організація та установа або агентство, яке працює над місцевими ініціативами розвитку;
Муніципальний, регіональний або національний орган влади або агенція, яка працює над місцевими проектами розвитку.
Більша частина фінансування КФМІ повинна бути спрямована на місцеві організації громадянського суспільства (включаючи неурядові організації) та інші установи, що працюють на місцевому рівні. Муніципальні, регіональні та національні державні установи можуть отримувати фінансування за умови, що їхні проекти мають переважно місцевий характер.
Тематичні пріоритети
Усі проекти повинні відповідати принаймні одному з наведених нижче тематичних пріоритетів КФМІ.
Посольство Канади визнає роль місцевих волонтерів та організацій громадянського суспільства у задоволенні найбільш нагальних потреб українського народу під час російського вторгнення. Програма КФМІ в Україні спрямована на: підтримку зусиль цих організацій та рухів у допомозі українцям захистити свої громади та установи; посилити стійкість українського народу, громад та інституцій у протистоянні російській агресії; і допомогти закласти основу для відновлення та миру, в тому числі шляхом посилення соціальної єдності. Посольство заохочує подавати заявки від молодіжних організацій та ініціатив.
Під час російського вторгнення, яке триває, стає зрозуміло, що гуманітарні потреби повторюються і можуть потребувати негайної уваги. Таким чином, можна розглянути можливість включення гуманітарного елементу в проект, але основна увага в кожній пропозиції має бути зосереджена на довгострокових результатах.
Будь ласка, зверніть увагу, що програма КФМІ не може підтримувати суто гуманітарну допомогу, оскільки вона зосереджена на ініціативах, які спрямовані на досягнення довгострокових результатів.
Всі проекти повинні відповідати принаймні одному з наступних пріоритетів КФМІ:
Підтримка стабільності і безпеки, спрямована на запобігання конфліктам та зміцнення миру.
Інклюзивне врядування, повага до різноманітності, демократії, відстоювання прав людини та прав меншин і верховенство права;
Стимулювання економічного зростання для всіх, включаючи економічні права жінок, гідні робочі місця та підприємництво, інвестування в найбідніші та найбільш вразливі верстви населення та забезпечення економічної стабільності;
Гендерна рівність та розширення прав і можливостей жінок і дівчат;
Людська гідність, що охоплює здоров’я, освіту та харчування;
Захист навколишнього середовища та клімату, зосереджений на пом’якшенні наслідків, пов’язаних з конфліктом, і усуненні негативних наслідків.
Гендерний аналіз
У 2017 році Канада прийняла Політику міжнародної допомоги феміністкам для просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок і дівчат, як найефективнішого способу скорочення бідності та побудови більш інклюзивного, мирного та процвітаючого світу. Відповідно до цієї політики процес подання заявки на проект КФМІ тепер потребує гендерного аналізу (GBA). Метою цієї зміни є покращення результатів програми КФМІ щодо гендерної рівності.
Будь ласка, зверніть увагу, що «покращення результатів щодо гендерної рівності» не обов’язково означає зосередження уваги на жінках і дівчатах. Гендерний аналіз допоможе розробити пропозиції щодо кращого задоволення різних потреб жінок, дівчат, чоловіків і хлопців, а також визнати широке розмаїття (наприклад, стать, вік, етнічна приналежність, релігія, місто/сіло, безпосередньо постраждалі від конфлікту тощо)
Гендерний аналіз вимагатиме від заявників:
розглянути, як на жінок, дівчат, чоловіків і хлопців по-різному впливає проблема, на вирішення якої спрямований їхній проект, гарантуючи, в той же час, що проект не завдає шкоди;
консультувати жінок та/або дівчат у розробці своєї проектної пропозиції;
впевнитисть, що погляди цих жінок та/або дівчат враховували в розробці проекту.
Зауважте, що консультації можуть включати, але не обмежуватися спілкування з жінками та дівчатами з місцевої громади, жінками та іншими особами, які працюють в організаціях громадянського суспільства, які працювали в місцевій громаді, а також жінками та чоловіками, які приймають рішення.
Невідповідне заповнення гендерного аналізу може вплинути на розгляд вашої пропозиції.
Фінансування
Для фінансування з КФМІ можуть бути використані такі витрати проекту:
бухгалтерські витрати;
адміністративні та поточні витрати, пов’язані з проектом (вони не повинні перевищувати 15% від загального внеску КФМІ);
витрати на адвокацію та лобіювання;
капітальні та / або операційні витрати, пов’язані з орендою та / або придбанням та / або будівництвом інфраструктури;
витрати на громадянську освіту;
витрати на конференції та заходи;
витрати на послуги, отримані одержувачами;
внутрішні транспортні витрати, використовуючи найнижчі тарифи, але не перевищуючи повноцінний економ-клас;
витрати на екологічну оцінку;
вартість оренди приміщень та обладнання;
оренда та/або придбання обладнання (тільки якщо придбання необхідне для досягнення цілей проекту, відображає хороше співвідношення ціни та якості, а організація має надійний план догляду та технічного обслуговування),
витрати на гостинність, за винятком алкогольних напоїв;
витрати на встановлення, технічне обслуговування, доставку та / або транспортування, включаючи паливо, комп’ютерів та комунікаційних пристроїв;
оренда транспортних засобів;
юридичні послуги;
медичні витрати;
інші витрати, пов’язані з проектом;
витрати на комунікації та поширення інформації;
витрати на публікації;
плата за радіо і телебачення;
витрати на дослідження;
витрати на заробітну плату, пов’язану з проектом;
витрати на забезпечення безпеки;
витрати на навчання та розбудову спроможностей;
послуги з перекладу;
експлуатація, встановлення та / або технічне обслуговування транспортних засобів та обладнання;
розробка сайту та пов’язані з цим витрати.
Наступні витрати не підходять для фінансування КФМІ:
ядерні технології та установки,
допомога військовим або воєнізованим організаціям,
подарунки,
предмети розкоші,
пряма фіскальна підтримка уряду,
мікрофінансування,
основне фінансування або поточні витрати організації
витрати, понесені до підписання договору вкладу або після його закінчення.
********************
Program Description
The CFLI is a program designed to support small-scale, high-impact projects, which align with Global Affairs Canada’s thematic priority areas for engagement. The program is directed at projects conceived and designed predominantly by local partners. Projects are selected and approved by the relevant Canadian embassy. The CFLI also serves to support positive bilateral relations between Canada and recipient countries and their civil societies, by deepening contacts and supporting local endeavors.
The average CFLI contribution is between $30,000.00 and $50,000.00 Canadian Dollars (a maximum $100,000 is considered on an exceptional basis). Consult the currency converter for local currency equivalents. Please note that all contributions are made in Canadian dollars and then converted to the local currency.
How to apply
All projects must be completed between the date of signature of the Contribution Agreement and the closing date specified in the Contribution Agreement. Proposed activities should aim to start about two months after the proposal submission date (e.g. if a proposal is submitted on February 28, the start date might be April 30). These dates are notional and may change depending on the day of approval.
All projects must be completed by February 28, 2024. Final reporting and payments must be completed by March 15, 2024. In exceptional cases, two-year projects, ending by February 28, 2025, may be considered but need to be strongly justified.
The application window for proposals is now open and will close on April 30, 2023 at 23:59 (CET). Applications submitted after this deadline will not be considered. The first round of reviews will be considered around March 1, 2023. Final reviews will be considered in early May 2023.
To obtain a detailed application form and additional instructions on how to apply, please email [email protected].
Only those proposals using the designated application form and including the required budget document will be considered.
For more information on the types of activities and costs that are eligible for CFLI funding, please refer to the list of CFLI approved activities and costs.
Proposals must be completed in English or French. If this presents a difficulty, please contact the Embassy of Canada at [email protected].
Project proposals must explicitly answer all questions in the CFLI project application form, including the required gender-based analysis (GBA) (see below for details.). The proposed project budget should summarize the proposed activities and associated costs.
Applications will be assessed for approval on their merit by a selection committee.
Project applications are kept on file at missions in accordance with Global Affairs Canada’s information management policies.
Organizations eligible to apply for CFLI funding
Eligible recipients include:
Local non-governmental, community and not-for-profit organizations,
Local academic institutions working on local projects,
Intergovernmental, multilateral and regional institutions, organizations and agencies working on local development activities,
Municipal, regional or national government institutions or agencies of the recipient country working on local projects, and
The majority of CFLI funding is to be directed toward local civil society organizations (including non-governmental organizations) and other institutions working at the local level. Municipal, regional and national government institutions may receive funding, provided that their projects are essentially local in nature.
Thematic priorities
All projects must align with at least one of the following CFLI thematic priorities listed below.
The Embassy of Canada recognizes the role played by local volunteer and civil society organizations in addressing the most urgent needs of Ukrainian people during an ongoing Russian invasion. The CFLI program in Ukraine aims to: support the efforts of these organizations and movements in helping Ukrainians protect their communities and institutions; strengthen the resilience of the Ukrainian people, communities and institutions in withstanding the Russian aggression; and help lay a foundation for recovery and peace, including through strengthening social cohesion. The Embassy encourages applications from youth-led organizations and initiatives.
During the ongoing Russian invasion, it is clear that humanitarian needs are recurring and may require urgent attention. Therefore, the inclusion of a humanitarian element may be considered, but the main focus of each proposal must be longer-term development results.
Please note that the CFLI Program cannot support pure humanitarian assistance and only focuses on initiatives that aim to deliver long-term development results.
CFLI priority areas are:
Peace and security, with a focus on building peace.
Inclusive governance, including diversity, democracy, human rights and the rule of law.
Growth that works for everyone, including women’s economic rights, decent jobs and entrepreneurship.
Gender equality and the empowerment of women and girls.
Human dignity, covering health, education and nutrition.
Environment and climate action, focusing on the mitigation of conflict-related impacts and addressing negative consequences.
Gender-based analysis
In 2017, Canada adopted its Feminist International Assistance Policy to advance gender equality and the empowerment of women and girls as the most effective way to reduce poverty and build a more inclusive, peaceful and prosperous world. In alignment with this policy, the CFLI project application process now requires a gender-based analysis (GBA). The purpose of this change is to enhance the gender equality outcomes of the CFLI program.
Please note that “enhancing gender equality outcomes” does not necessarily mean a focus on women and girls. A GBA analysis would help proposals to better address the different needs of women, girls, men and boys, and recognize a broad diversity (e.g. gender, age, ethnicity, religion, urban/rural, directly conflict-affected, etc.).
A GBA will require applicants to:
consider how women, girls, men, and boys are affected differently by the problem their project is aiming to address, ensuring, at the same time, that the project does not cause harm
consult women and/or girls in the development of their project proposal
ensure that the views of those women and/or girls inform the project’s design
Note that consultations can include, but are not limited to, speaking to women and girls from the local community, women and other individuals who work for civil society organizations that have worked in the local community and female and male decision and change makers who have knowledge of the local community.
Inadequate completion of a GBA may affect the consideration of your proposal.
Eligible costs
The following project costs are eligible for CFLI funding:
accounting costs
administrative and overhead costs related to the project (overhead should not exceed 15% of total CFLI contribution)
advocacy and lobbying related costs
capital and/or operating expenditures related to the lease and/or purchase and/or building of infrastructure
civic education costs
conference and event expenditures
costs of services received by recipients
domestic travel expenses, using lowest fares possible but not exceeding full fare economy class
environmental assessment costs
facilities charges,
equipment rental, and/or purchase (only when the purchase is required to meet project objectives, reflects good value for money, and the recipient has a strong care-and-maintenance plan in place for equipment sustainability),
hospitality costs, excluding alcoholic beverages
installation, maintenance, shipping and/or transportation costs, including fuel,
computers and communication devices
lease or rental of vehicles
legal costs
medical costs
miscellaneous expenses integral to the project
outreach, communication and information dissemination costs
publishing costs
radio and television broadcast fees
research-related costs
salary costs, including stipends, relating to the project,
security costs
training and capacity building expenditures
translation and interpretation fees
vehicle and equipment operation, installation and/or maintenance
website development and related costs
The following costs are not eligible for CFLI funding:
nuclear technologies and facilities,
assistance to military or paramilitary organizations,
gifts,
luxury goods,
direct fiscal support to a government,
seed funding and/or microfinance,
core funding or recurrent costs of an organization
expenses incurred prior to the signing of the contribution agreement, or after it expires.