Програма Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив на 2018-2019 рік

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CanadaFund

Canada-and-Ukraine-flags1
Програма Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив на 2018-2019 рік

Посольство Канади в Україні оголошує відкриття програми Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив на 2018-2019 рік та оголошує конкурс проектів. Останній термін подання заявок – 20 квітня 2018 року (не пізніше 17:00).

Канадський Фонд підтримки місцевих ініціатив

  • Цілі програми КФМІ в Україні на 2018-2019 рік
  • Вимоги до подання заявок
  • Гендерний аналіз
  • Фінансування
  • Строки
  • Подання пропозицій, критерії оцінювання та контактна інформація

Канада є одним із найважливіших міжнародних партнерів України та одним з найбільших двосторонніх донорів, що захищає суверенітет та територіальну цілісність України та підтримує Україну у створенні безпечного, стабільного та процвітаючого майбутнього для всіх її громадян. Завдяки дипломатичним зусиллям, співробітництву в галузі розвитку та програмі встановлення миру та стабілізації, кооперації в секторах безпеки та оборони, комерційним відносинам та міцним взаємозв’язкам, партнерство між Канадою та Україною охоплює багато галузей, включаючи демократичне врядування, верховенство права і судову реформу, забезпечення та захист прав людини, розвиток громадянського суспільства, макроекономічну та фінансову стабілізацію, децентралізацію, місцевий економічний розвиток, реформу секторів безпеки та оборони, свободу засобів масової інформації та багато інших. Канада пропагує цінності інклюзивності та розмаїття, сприяє розширенню можливостей жінок та дівчат та рівноправній участі жінок в прийнятті рішень, змінах у економічних, соціальних та політичних процесах.

Цілі програми КФМІ в Україні на 2018-2019 рік

Канадський Фонд підтримки місцевих ініціатив (КФМІ) підтримує малі, але високоефективні проекти, що відповідають напрямкам міжнародної допомоги Уряду Канади. Програма спрямована на підтримку ініціатив, розроблених переважно місцевими партнерами. Проекти відбираються та затверджуються Посольством Канади в Україні.

За допомогою КФМІ, Посольство Канади в Україні має змогу фінансувати проекти, націлені на наступні тематичні пріоритети:

  1. Гендерна рівність та розширення прав і можливостей жінок і дівчат;
  2. Інклюзивне врядування, повага до різноманітності, демократії, відстоювання прав людини і верховенства права;
  3. Підтримка стабільності і безпеки, спрямована на запобігання конфліктам та зміцнення миру;
  4. Стимулювання економічного зростання для всіх, включаючи економічні права жінок, гідні робочі місця та підприємництво, інвестування в найбідніші та найбільш вразливі верстви населення та забезпечення економічної стабільності.

Проекти Канадського Фонду повинні відповідати принципам орієнтованого на результати менеджменту та враховувати основи гендерної рівності. Тому проекти мають чітко відображати цілі проекту, очікувані результати та необхідні ресурси. Наскільки це можливо, проекти також повинні надавати базові індикатори, які будуть використовуватися для підтвердження прогресу у досягненні результатів. Проекти повинні будуть надати проміжний звіт, що ілюструватиме процес досягнення результів, зазначених в заявці, та остаточний звіт наприкінці проекту.

Вимоги до подання заявок

Для отримання гранту Канадського Фонду апліканти повинні відповідати наступним базовим вимогам:

  1. Бути зареєстрованими як українське громадське об‘єднання чи організація, наприклад:
  • Місцева неурядова, громадська і неприбуткова організація;
  • Місцева освітня установа, що планує працювати над проектом на місцевому рівні;
  • Міжнародна, міжурядова, багатонаціональна та регіональна організація та установа або агентство, яке працює над місцевими ініціативами розвитку;
  • Муніципальний, регіональний або національний орган влади або агенція, яка працює над місцевими проектами розвитку, та
  • Канадська неурядова та неприбуткова організація, що реалізує проекти з місцевого розвитку через місцевий офіс;
  1. Мати змогу надати всі відповідні реєстраційні документи, видані українськими державними органами;
  2. Мати діючий банківський рахунок в українській фінансовій установі і мати змогу надати інформацію про рахунок;
  3. Подати заповнену заявку на фінансування (разом з Бюджетом) у формі, передбаченій Посольством Канади;
  4. Бути спроможними продемонструвати реальну корисність для цільової аудиторії/клієнтів, особливо для жінок, дітей, молоді, меншин, інвалідів та/чи людей похилого віку.

Більшість фінансування КФМІ спрямовується на реалізацію ініціатив від місцевих організацій громадянського суспільства (у тому числі неурядових організацій) та інших установ, що працюють на місцевому рівні. Інші суб’єкти, такі як міжнародні, міжурядові, багатосторонні та регіональні організації, можуть отримати фінансування, за умови, що вони співпрацюють з місцевими партнерами та над місцевими проектами, які відповідають цілям КФМІ. Аналогічним чином, муніципальні, регіональні та державні установи можуть отримувати фінансування, за умови, що їхні проекти мають суто місцевий характер. КФМІ завжди прагне фінансувати інноваційні проекти, які мають вимірювані результати.

Наступні організації не можуть отримати фінансування за рахунок Канадського фонду:

  • політичні партії
  • військові організації
  • організації, що в законодавчому порядку не зареєстровані українськими органами влади
  • комерційні інституції та підприємці.

Гранти КФМІ можуть бути використані для покриття витрат, що є нагальними для проекту згідно з грантовою угодою. КФМІ не може бути використаний для покриття операційних або поточних витрат організації (як-от зарплати, комунальні послуги, орендна плата тощо). Канадський Фонд не фінансуватиме проекти,  які мають суто накладні витрати, безперервний або періодичний характер чи включають масштабне будівництво. Перелік витрат, які можуть бути профінансовані Фондом наведено в додатку А в аплікаційній формі.

Наступні проекти/напрямки діяльності не можуть бути профінансовані Канадським Фондом:

  • Заходи, які передбачають залучення ядерних технологій та/або об’єктів;
  • Сприяння військовим або напіввійськовим організаціям;
  • Подарунки;
  • Предмети розкоші;
  • Пряма бюджетна підтримка уряду;
  • Основне фінансування або поточні витрати організації;
  • Міжнародні поїздки;
  • Оборотні кошти (тобто, кошти для надання кредитів фізичним особам, тобто мікрофінансування, мікро-гранти);
  • Витрати, понесені до підписання Угоди про внесок, або після закінчення терміну її дії.

Важливо: тільки до 20% внеску КФМІ може бути використано для покриття проектних адміністративних витрат.

Всі ініціативи Канадського Фонду повинні публікувати результати проекту у місцевих засобах інформації та зобов’язані розповсюдити результати серед інших громад та регіонів. Одержувачі фінансування повинні зазначати внесок Канади в проект під час всіх публічних виступів та в друкованих матеріалах, включаючи оголошення, інтерв’ю, прес-релізи, публікації, вивіски, веб-сайти та соціальні мережі, рекламні матеріали тощо.

Гендерний аналіз

У 2017 році Канада прийняла Феміністичну Політику Міжнародної Допомоги, спрямовану на досягнення гендерної рівності та розширення можливостей жінок і дівчат як найефективніший спосіб зменшити рівень бідності та побудувати більш інтегрований, мирний та процвітаючий світ. Відповідно до цієї політики гендерний аналіз стає обов’язковим елементом процесу подання заявки на проект КФМІ. Метою цієї зміни є покращення результатів гендерної рівності у програмі КФМІ.

Гендерний аналіз вимагатиме від заявників:

а) розглянути яким чином проблема, яку їхній проект намагається вирішувати різною мірою впливає на  чоловіків, жінок, хлопчиків та дівчат, та включити підтвердження того, що проект не завдасть шкоди;

б) консультуватися з жінками та / або дівчатами при розробці проектної пропозиції, і

в) забезпечити, щоб проект розроблявся з огляду на отриману в процесі аналізу інформацію.

* Консультації можуть включати, але не обмежуються: спілкуванням з жінками та дівчатами з місцевої громади; спілкуванням з жінками та іншими особами, які працюють в організаціях громадянського суспільства, які залучені до роботи у місцевій громаді; спілкуванням з жінками і чоловіками, які приймають рішення в громаді, є організаторами змін та які знають місцеву громаду.

Фінансування

Максимальна сума внеску становить 50 тис. канадських доларів (еквівалент в українських гривнях, що залежить від коливань обмінного курсу). Внаслідок обмежених ресурсів Фонду та великої кількості заяв на фінансування, слід відзначити, що  внески з максимальною сумою можуть бути ухвалені лише за надзвичайних обставин. Зазвичай, кошти надаються у сумі від 5 до 35 тис. канадських доларів. Апліканти повинні продемонструвати зобов’язання щодо проекту через залучення додаткових грошових та/чи матеріальних ресурсів. Зверніть увагу, що проекти повинні розподілити всі кошти до кінцевої дати завершення проекту.

Строки

Кінцевою датою подання заяв на розгляд про фінансування у цьому турі є 20 квітня 2018 року (не пізніше 17.00). Після отримання усіх пропозицій вони будуть оцінені та класифіковані Посольством Канади відповідно до критеріїв оцінки зазначених в наступному пункті. Зауважте, що всі заявки, які не відповідають переліченим первинним критеріям відбору, не будуть оцінені та будуть дискваліфіковані:

- відповідність одному з пріоритетів КФМІ 2018;

- заявка заповнена і подана відповідно до умов в оголошенні (з усіма додатковими документами);

- наявність чіткого бюджету з прийнятними витратами;

- проведений гендерний аналіз, розроблений графік діяльності, наведені якісні та кількісні короткострокові та довгострокові результати реалізації проекту.

При прийнятті остаточного рішення про фінансування Посольство Канади залишає за собою право врахувати інші фактори. Посольство Канади також залишає за собою право прийняти чи відхилити будь-яку чи всі пропозиції.

Проектні активності розпочнуться не раніше 1 червня 2018 року. Загалом діяльність в рамках проекту повинна бути завершена (разом з усіма проектними платежами) до 28 лютого 2019 року.

 

Подання пропозицій та критерії оцінювання

Заявки на фінансування мають бути подані електронною поштою та в друкованому вигляді поштою до Посольства Канади в Україні з чіткою ідентифікацією в темі електронного листа та на конверті:

01091

Посольство Канади в Україні

вул. Костельна 13А

Київ, Україна

КАНАДСЬКИЙ ФОНД МІСЦЕВИХ ІНІЦІАТИВ

Заявка на фінансування

Назва організації

 

Для подання електронної версії заявки:

 

КФМІ-назва організації-заявка

[email protected]

[email protected]

*(будь ласка, ставте у копію дві адреси)

 

Обидва пакети документів – поштою та електронні заявки, отримані після 17:00 20  квітня 2018 року не будуть розглянуті і будуть знищені. У випадку надсилання паперової версії заявки поштою до 20 квітня (відповідно до поштового штампу), даний пакет документів прийматиметься до розгляду.

Кандидати повинні надати 2 рекомендації на підтримку їх фінансування (можуть бути надані попередніми донорами, партнерами; місцевими органами влади, якщо вони співфінансують реалізацію проекту), копію сертифіката Державної служби статистики, копію Свідоцтва про державну реєстрацію та інформацію про банківський гривневий рахунок – номер рахунку.

Будь ласка, зауважте, що:

  • Аплікаційні документи, повинні бути надіслані електронною поштою виключно у форматах MSWord, PDF або JPEG. Будь ласка, не архівуйте файли!
  • Рекомендації повинні бути англійською мовою (якщо оригінал українською, з ним має також бути наданий переклад);
  • У випадку відсутності державних документів, вказаних вище, заявники зобов’язані надати докази реєстрації в якості некомерційної неурядової організації.

Заявки на фінансування мають подаватися англійською мовою, згідно аплікаційної форми (CFLI Project Application for Funding Form 2018-2019) та додатку до неї (CFLI Budget Form 2018-2019). Будь ласка, уважно дотримуйтесь інструкцій, наведених у формі заявки (синім шрифтом), а також в бюджеті (на вкладці «Інструкції»). Зразок заповнення бюджету наведений у відповідній вкладці форми.

Пропозиції будуть оцінюватися за наступними критеріями:

  1. Відповідність ініціативи цілям КФМІ;
  2. Актуальність проекту для місцевої громади / необхідність для уразливих груп населення;
  3. Спроможність виконання проекту та технічні можливості апліканта;
  4. Менеджмент, орієнтований на результат, очікувані результати від реалізації проекту;
  5. Інформування, розповсюдження інформації та медійна стратегія щодо публікації результатів проекту;
  6. Залучення наскрізних тем гендерної рівності та сталого розвитку навколишнього середовища;
  7. Досвід організації (успішне виконання проектів інших донорів, а у випадку отримання фінансування КФМІ в минулому – результати та надійність).

Якщо під час процесу оцінювання декілька ініціатив одержать однакову загальну оцінку, перевага буде надаватися проектам з інноваційним компонентом, відносно новим організаціям або пропозиціям від досвідчених організацій, що досліджують нові сфери діяльності/нові суспільні потреби.

 

Бланк заявки та додаток до неї можна отримати за цим посиланням. (CFLI Project Application for Funding Form 2018-2019CFLI Budget Form 2018-2019).

 

У разі питань щодо процесу подання заявки, будь-ласка, пишіть на електронну адресу [email protected]. Будь ласка, зверніть увагу на те, що КФМІ не консультуватиме аплікантів стосовно змісту заявки, її релевантності або конкурентоспроможності.

 

У зв’язку з великою кількістю заявок, лише аплікантів, внесених до шорт-листу буде повідомлено про результати конкурсу (до 30.05.18).

 

______________________________________________

 

Canada Fund for Local Initiatives

  • Objectives of the CFLI Program for Ukraine in 2018-2019
  • Application Eligibility Requirements
  • Gender-Based Analysis
  • Funding
  • Timeframes
  • Proposal Submission and Assessment Criteria, Contacts

Canada is one of the most important international partners of Ukraine and one of its largest bilateral donors, defending Ukraine’s sovereignty and territorial integrity and supporting  Ukraine in building a secure, stable and prosperous future for all its citizens. Through diplomatic efforts, extensive development cooperation and peace and stabilization programming, broad collaboration in the security and defence sectors, commercial relations and strong people-to-people ties, Canada-Ukraine partnership covers many sectors, including democratic governance, rule of law and judicial reform, promotion and protection of human rights, civil society development, macroeconomic and financial stabilization, decentralization, local economic development, reform of the security and defence sectors, media freedom, and many others. Canada promotes the values of inclusion and diversity, the empowerment of women and girls and the equal participation of women as decision-makers and agents of change in economic, social and political processes.

 

Objectives of the CFLI Program for Ukraine in 2018-2019

The Canada Fund for Local Initiatives (CFLI) supports small-scale but high-impact projects, which align with the action areas that guide the Government of Canada’s international assistance.  The program is directed at projects conceived and designed predominantly by local partners. Projects are selected and approved by the Embassy of Canada in Ukraine.

Through the CFLI, the Embassy of Canada in Ukraine can provide support to projects that are aligned with the following thematic priorities:

  1. Gender equality and the empowerment of women and girls;
  2. Inclusive governance, diversity, democracy, human rights and the rule of law;
  3. Peace and security, with a focus on conflict prevention and building peace;
  4. Growth that works for everyone, including women’s economic rights, decent jobs and entrepreneurship, investing in the poorest and most vulnerable, and safeguarding economic gains.

Canada Fund projects must conform to the principles of results-based management and incorporate the fundamentals of gender equality.   As such, projects must clearly outline the project’s expected results and resources required. Projects should also provide basic indicators (measures) that will be used to track progress towards the achievement of results. Projects will be expected to provide an Interim Report, showing the progress towards the results they identified in the application and the Final Report at the end of the Project.

 

Application Eligibility Requirements

In order to qualify for a Canada Fund grant, applicants must meet the following basic eligibility requirements:

  1. Be an established Ukrainian local community group or organization, namely:
  • Local NGO, community and non-for profit organizations;
  • Local academic institutions working on local projects;
  • International, intergovernmental, multilateral and regional institutions, organizations and agencies working on local development activities;
  • Municipal, regional or national government institutions or agencies working on local projects, and
  • Canadian non-governmental and non-for-profit organizations that are working on local development activities through a local office.
  1. Be prepared to submit all relevant registration documents issued by Ukrainian state authorities;
  2. Have an active bank account at a Ukrainian financial institution and be prepared to submit information about it together with the application form;
  3. Submit a completed funding application (together with the Budget) in the form stipulated by the Embassy of Canada;
  4. Be able to demonstrate a tangible benefit to a target group, with a particular emphasis on women, children, youth, minorities, persons with disabilities or seniors.

The majority of CFLI funding is to be directed toward local civil society organizations (including non-governmental organizations) and other institutions working at the local level. Other entities, such as international, intergovernmental, multilateral and regional organizations can be eligible for funding, provided they are working with local partners and on local projects that are consistent with the objectives of the CFLI. Similarly, municipal, regional or national government institutions may receive funding, provided that their projects are essentially local in nature. The CFLI is always looking to fund innovative projects, which deliver measurable results.

The following types of organizations are not eligible for Canada Fund funding:

  • Political parties
  • Military organizations
  • Organizations not legally registered with the Ukrainian authorities;
  • Commercial institutions or individual entrepreneurs.

CFLI funds can be disbursed to cover costs that are integral to a project covered by a contribution agreement. The CFLI cannot be used to pay for operating costs or ongoing expenses of an organization (i.e. salaries, utilities, rent, etc.). The Canada Fund will not cover overhead costs such as those related to ongoing or recurring projects, large-scale construction, and not-project oriented expenses. The list of budget clauses which can be paid by the Fund is provided as Annex A in the application form.

The following types of projects / activities are not eligible for Canada Fund funding:

  • Nuclear technologies and facilities;
  • Assistance to military or paramilitary organizations;
  • Gifts;
  • Luxury goods;
  • Direct fiscal support to a government;
  • Core funding or recurrent costs of an organization;
  • International travel;
  • Revolving funds (that is, funds used to advance loans to individuals, i.e. microfinance, including micro-grants),
  • Expenses incurred prior to the signing of the Contribution Agreement, or after it expires.

Important note: only up to 20% of CFLI contribution may be used to cover project-related administrative costs.

All Canada Fund initiatives must publicize the project’s results through the local media and commit to disseminating the results to other communities and regions. Recipients will be under commitment to acknowledge Canadian contribution in any public reference to the project such as but not limited to announcements, interviews, speeches, press releases, publications, signage, websites and social networks, advertising and promotional materials and advertising.

 

Gender-Based Analysis

In 2017, Canada adopted a Feminist International Assistance Policy to advance gender equality and the empowerment of women and girls as the most effective way to reduce poverty and build a more inclusive, peaceful and prosperous world. In alignment with this policy, a Gender-Based Analysis will be a required element of the CFLI project application process. The purpose of this change is to enhance the gender equality outcomes of the CFLI Program.

A Gender-Based Analysis will require applicants to:

  1. a) consider how women, girls, men, and boys are affected differently by the problem their project is aiming to address, including to ensure the project does not cause harm,
  2. b) consult women and/or girls in the development of their project proposal, and
  3. c) ensure that those views inform the project design.

*Consultations can include, but are not limited to: speaking to women and girls from the local community; speaking to women and other individuals who work for civil society organizations that have worked in the local community; speaking to female and male decision and change-makers, who have knowledge of the local community.

 

Funding

The maximum value for a CFLI project is CAD 50,000.00 disbursed in UAH (UAH equivalent could vary because of exchange rate fluctuations).  Due to limited availability of funds and expected high demand, it should be noted that funding at the maximum level is approved only under exceptional circumstances.  Generally speaking, contributions in the range of CAD 5,000.00 to CAD 35,000.00 are provided.  Applicants are also expected to demonstrate their commitment to the project through the allocation of additional cash and / or in-kind resources.   Please note that projects need to disburse all funds prior to the end of the project completion date.

 

Timeframes

The deadline for submission of applications is the 20th of April, 2018 at 17:00. Once all of the applications have been received, they will be assessed and ranked by the Embassy of Canada against the assessment criteria provided in the next point. Please, note, that all applications which do not meet the below initial screening criteria will not be evaluated and will be disqualified:

  • Alignment with 2018 CFLI priorities;
  • Filled according to the guidelines and submitted with all supporting documents;
  • Have clear budget with eligible costs;
  • Include gender-based analysis, schedule of activities, qualitative and quantitative short-term and long-term results from the project implementation.

In making final funding decisions, the Embassy of Canada reserves the right to consider other factors.  The Embassy of Canada reserves the right to accept or reject any or all proposals.

The approximate start date of project activities will not be earlier than the 1st of June, 2018. All project activities must be completed (and paid for) by the 28th of February 2019.

 

Proposal Submission and Assessment Criteria, Contacts

Applications for funding to be submitted by e-mail and in hard copy by mail to the Embassy of Canada in Ukraine with clear identification in the subject of e-mail and on the envelope:

01901

Embassy of Canada in Ukraine

13A Kostelna Street

Kyiv, Ukraine

CANADA FUND FOR LOCAL INITIATIVES

Application for funding

Name of the organization

For e-mail submission:

 

CFLI-name of the organization-application

[email protected]

[email protected]

*(please copy both emails)

 

Both hard copy application packages and electronic applications received after 17:00 on the 20th of April, 2018 will not be considered and will be destroyed. If sent by mail by the 20th of April (according to the post stamp), hard copy application packages will be accepted.

Applicants are required to provide 2 references in support of their application (can be given by previous donors, partners; local authorities if they contribute to project implementation), a copy of the State Statistics Service certificate, a copy of State Registration certificate, banking information with number of account in UAH.

Please, note that:

  • application documents submitted by e-mail should be sent in MSWord, PDF or JPEG format ONLY. Please do not archive the application package!
  • references or recommendations in support of applicant should be in English (or, if originally given in Ukrainian, should be translated into English);
  • in case of absence of the required State Documents listed above, applicants are obliged to provide a proof of registration as a non-for-profit non-governmental entity.

Applications for funding are to be submitted in English using the application form (CFLI Project Application for Funding Form 2018-2019) and annex to it (CFLI Budget Form 2018-2019). Please make sure you carefully follow the instructions provided in the Application form (in blue print) and in the Budget (in “Instructions” tab). The sample budget is provided in a “Sample Budget” tab.

Proposals will be assessed against the following criteria:

  • Compliance of the initiative with CFLI priorities;
  • Relevance of the project for the local community / necessity for vulnerable groups of the population;
  • Applicant’s management and technical capacity;
  • Results-based management approach, expected results from the project implementation;
  • Communications, dissemination and media strategy to publish the results of the project;
  • Integration of gender equality and environmental sustainability;
  • Applicant’s experience (successful delivery of projects financed by other donors, if previously received funding from CFLI – results obtained and proved due diligence).

If during the assessment process a few initiatives receive the same overall mark, preference will be given to projects with an innovative component, relatively new organizations or proposals from established organizations exploring new spheres and emerging needs.

 

Application form and its annex are available here. (CFLI Project Application for Funding Form 2018-2019CFLI Budget Form 2018-2019).

 

In case of questions regarding the application process, please, write to [email protected]. Please, note, that CFLI will not advise on the context of the application, its relevance or competitiveness.

 

Due to high number of applications, only shortlisted applicants will be contacted (by 30.05.18).


Останні публікації цього розділу:

Тендер на надання послуг з графічного дизайну

Закупівля послуг з організації заходу

Тендер з організації заходу

Тендер на надання послуг з поточного ремонту приміщень в місцях тимчасового проживання (МТП) у Закарпатській області

Тендер на надання послуг із виробництва відео контенту

Тендер на закупівлю послуг конференц-сервісу та логістичної підтримки