Пошук організації для розробки та пілотування програми з підприємництва, орієнтованої на молодь з інвалідністю, отриманою внаслідок війни

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
lizamakingcents

-освіта-тренінг-семінар-навчання-e1596542851387-1024x683
Пошук організації для розробки та пілотування програми з підприємництва, орієнтованої на молодь з інвалідністю, отриманою внаслідок війни

Програма USAID “Мріємо та діємо” шукає кваліфіковану організацію для створення та пілотування Програми підтримки молоді (віком 18-35 років) з фізичною інвалідністю, отриманою внаслідок війни, у розвитку підприємницької діяльності. 

Програма “Мріємо та діємо” (UNITY), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з MCI (Making Cents International), запрошує кваліфіковану організацію подати свій запит на подання грантової заявки (ЗПЗ) для впровадження Програми з підприємництва, яка підтримує молодь віком від 18 до 35 років зі стійкими фізичними порушеннями, отриманими внаслідок війни.

Пілотна програма з підприємництва має включати навчальний компонент, менторську підтримку та доступ до психосоціальної підтримки.

Результатом реалізації Програми з підприємництва буде:  

  • Розробка та пілотування програми з підприємництва для щонайменше 20 молодих людей з інвалідністю;
  • Надання фінансової підтримки п’яти учасникам_цям програми для запуску бізнесу та початкове фінансування у розмірі 2 000 доларів США;
  • Подальша менторська підтримка та забезпечення доступу до психосоціальної підтримки

У контексті цього ЗПЗ «молодь зі стійкими фізичними порушеннями внаслідок війни» визначається як молодь, яка отримала інвалідність унаслідок війни у період з 2014 року й донині, та охоплює як видимі, так і невидимі фізичні порушення.

Бюджет пропозицій від організацій, що бажають взяти участь у конкурсному відборі, повинен не перевищувати 65 000 доларів США. 

Всі зацікавлені особи могли задати свої запитання щодо конкурсу до 22 листопада 2024 р.

Відповіді ви можете знайти, перейшовши за цим лінком: Посилання на документ з відповідями.

 

Кінцевий термін подачі заявок: 13 грудня 2024 року, 17:00 EET (Київ)

Очікуваний термін реалізації гранту – січень-грудень 2025 року. 

Ознайомитися з деталями конкурсу та вимогами до аплікаційного пакету можна за посиланням UNITY Grants RFA – Making Cents International у файлі RFA_UNITY-Youth-With-Disabilities-Business-Start-Up-School.

ВАЖЛИВО!

Аплікаційний пакет має бути заповнений англійською та складатись з документів щодо конкурсу, зазначених у документі щодо конкурсу

  • правовстановлюючі документи: сканований статут організації, витяг з ЄДРПОУ, довідку про неприбутковість (для ГО та благодійних організацій), витяг про призначення керівника, довідку з банку про наявність рахунку та інші; 
  • затверджені політики організації щодо фінансової/бухгалтерської діяльності, закупівель та інші; 
  • інші документи, опис яких Ви можете знайти у RFA у розділі 5 “Application Evaluation”. 

Увага! Організації, які будуть визнані переможцями конкурсу, також, окрім перелічених документів, повинні будуть надати бюджети діючих грантів для підготовки грантового пакету для погодження з донором.  

Усі документи, що підтверджують відповідність технічним критеріям, зазначених у розділі 5 конкурсного документу (RFA) повинні бути відсканованими та прикріпленими до аплікаційної форми у форматі (*.PDF, *.JPG,*.docx/*.doc, Excel); 

Організації, які будуть подавати заявку на участь у конкурсі мають бути зареєстровані та здійснювати свою діяльність виключно на території підконтрольній Україні. 

Організації, що подають запит на подання грантової заявки (ЗПЗ), повинні надати повний аплікаційний пакет за електронною адресою [email protected] з темою повідомлення “RFA_Unity_02-2025_Entrepreneurship Program for Youth with Disabilities_Назва організації”. 

Проєктні пропозиції, подані після зазначеного в оголошенні терміну, незалежно від причин, розглядатися не будуть. 

Програма USAID “Мріємо та діємо” підтримує молодіжні інновації та підприємництво, сприяє активній участі молоді у прийнятті рішень та залученню молоді до вирішення проблем на національному та місцевому рівнях. 

Створюючи сприятливе середовище та відновлюючи доступ до формальних і неформальних освітніх можливостей, програма підсилює молодь на шляху реалізації мрій, ідей та дій спрямованих на демократичне та європейське майбутнє України. Сторінки програми в соцмережах: Facebook та Instagram


Останні публікації цього розділу:

Конкурсний відбір для громад в рамках проєкту "Спільноти — серце міських перетворень"

Запит пропозицій з організації та проведення групової сесії з превенції професійного вигорання для команди у кризових умовах, пов’язаних з війною 11.12.2024 в м.Татарів

Закупівля лінійно-інтерактивних джерел безперебійного живлення (ДБЖ)

Закупівля насіння пшениці, ячменю, соняшнику та кукурудзи в рамках діяльності Програми USAID «Врожай»

Запит на отримання цінової пропозиції на послуги з проведення семінару по підведенням підсумків року

Конкурс на закупівлю послуг з організації та фасилітації сесії з аналізу досвіду та засвоєних уроків

  • Єлизавета Сорокіна

    Dear applicants,

    Thank you for your interest in our request for application (RFA) for the Entrepreneurship Program for Youth with Disabilities and for your inquiries about it. Below are the answers to your questions.

    Question: One of the tasks (in RFA) specifies the "ability to design, recruit, and engage 20 youth with physical disabilities as a result of the war aged 18-35." Could you please clarify whom you envision in this target audience? Does it include only civilian youth affected during the war, or might we also consider including veterans?

    Response: The request is to establish and pilot a program that supports youth (ages 18-35) with physical disabilities as a result of the war to engage in entrepreneurship. This can include both civilians and veterans who acquired a physical disability as a result of the war.

    Question: Additionally, if both groups can indeed be included, are there any specific requirements regarding proportional representation between these groups?

    Response: The request does not require a proportional division of civilian and veteran participants. During the selection process, it is important to consider the criteria specified in the RFA and ensure participants demonstrate a clear motivation to take part in the program.

    Question: Finally, are there any other demographic criteria or specific expectations regarding other groups who may participate in the programme?

    Response: The program is open to all youth representatives who meet the criteria outlined in the RFA.