Пошук громад для співпраці в межах проєкту «Офіс залучення ресурсів»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
OVG

05
Пошук громад для співпраці в межах проєкту «Офіс залучення ресурсів»

Нагадаємо: проєкт «Об’єднання Відповідальних Громадян» реалізує за сприяння та підтримки міжнародного партнера Prague Civil Society Centre.

Співпраця з міжнародними партнерами для багатьох постраждалих громад є ключовою та визначальною в процесі відновлення. Водночас громади, маючи потребу в залученні коштів, стикаються з проблемою відсутності досвіду міжнародного співробітництва і фахівців, які здатні ефективно залучати ресурси донорів у громаду.

Саме для вирішення цієї проблеми і формується «Офіс залучення ресурсів», який допомагатиме громадам із пошуком, формуванням заявок, отриманням донорських коштів і супроводом проєктів відновлення.

До співпраці запрошуються постраждалі від війни громади з Дніпропетровської та Херсонської областей (окрім обласних центрів), що мають потребу в залученні донорських коштів на своє відновлення.

Пропонуємо представникам громад, що бажають долучитися до проєкту, заповнити анкету за посиланням. Дедлайн прийому заявок — 24 вересня. Після отримання заявок будуть обрані громади для співпраці.

На попередньому етапі проєкту було проведене дослідження успішних кейсів відновлення, на основі якого створена дорожня карта рекомендацій для громад. Вона доступна за посиланням.


Останні публікації цього розділу:

Проведення процедури закупівлі на портативний УЗД апарат C10RL

Тендер на закупівлю транспортних послуг (таксі) у м. Києві та області

Конкурс з відбору громад Запорізької та Дніпропетровської обл. (психосоціальна підтримка та кейс-менеджмент для дітей та дорослих)стей для реалізації проєкту

Проведення процедури закупівлі на автоматичний зовнішній дефібрилятор

Відкритий тендер на закупівлю техніки, меблів та обладнання для молодіжних центрів у Львівській області

Тендер на визначення виконавця для будівництва складської будівлі для зберігання пожежно-рятувального обладнання