Подовжено термін подачі пропозицій у тендері: Проведення реконструкції укриття ДНЗ 77 м. Миколаїв

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ProcurementSavED

тендер-tender-ntylth3
Подовжено термін подачі пропозицій у тендері: Проведення реконструкції укриття ДНЗ 77 м. Миколаїв

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «СЕЙВД», Організатор Тендеру, впроваджує в Україні проєкт «Соціально-правовий захист і екстрена гуманітарна допомога для Миколаївської області – Україна», фінансування якого здійснюється за рахунок коштів, що надані Грантодавцем: Представництвом датської ради у справах біженців в Україні, відповідно до Договору про надання субгранту з Благодійною організацією «Міжнародний Благодійний Фонд «Сейвд».

В рамках Проєкту передбачається закупівля ремонтних робіт: Проведення реконструкції укриття в дитячому садку № 77, м. Миколаїв (вулиця Громадянська, 48, м. Миколаїв, Миколаївська область) за безготівковим розрахунком.

У зв’язку зі великим обсягом змін які були внесені у тендерну документацію, БФ МБФ “Сейвд” прийняв рішення про подовження терміну подачі учасниками пропозицій до 27 березня 2024 р. 17:00 за київським часом. 

Усі інші умови та вимоги до участі у тендері залишаються незмінними та викладені в Оголошенні конкурсу пропозицій, яке доступне за посиланням: https://www.prostir.ua/?p=539336 

Будь-які питання чи роз’яснення слід надсилати на електрону адресу: [email protected] вказуючи тему листа «Проведення реконструкції укриття в дитячому садку № 77, м. Миколаїв» до кінцевої дати для запитань/роз’яснень, зазначеної в закладці «Резюме». Відповіді на отримані питання будуть надіслані всім зацікавленим сторонам листом-відповіддю.

Телефонні запити не приймаються.


Останні публікації цього розділу:

Конкурсні торги на закупівлю ліків

UNDP оголошує грант на створення безпечного простору для організацій громадянського суспільства у Запоріжжі

Тендер на відбір постачальників конференц-послуг

Відбір методиста(-ки) з предмету «Історія України»

Консультант/ка гарячої лінії

Тендер на закупівлю матеріалів для проведення ремонтних робіт