Початок проєкту “Розширення послуг із догляду за дітьми й дошкільної освіти через пілотування мінісадочків”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Rostyslav Semka

Розширення послуг із догляду за дітьми й дошкільної освіти через пілотування мінісадочків
Початок проєкту “Розширення послуг із догляду за дітьми й дошкільної освіти через пілотування мінісадочків”

Міжнародна організація праці (МОП) запускає комплексну навчальну програму, спрямовану на формування у жінок навичок, знань та ресурсів, необхідних для створення успішних і доступних рішень із догляду за дітьми, раннього розвитку і дошкільної освіти (далі догляду за дітьми) в їхніх громадах. Проєкт спрямований на сприяння підприємництву, просування гендерної рівності та підвищення доступності послуг якісного догляду за дітьми.

Основні моменти навчального курсу: Програма навчання включає 5-денний інтенсивний курс, для 30 відібраних учасниць. Цей тренінговий курс охоплює основні аспекти підприємницької діяльності в секторі догляду за дітьми. Учасниці отримають уявлення про управління бізнесом, ліцензування, фінансове планування та навички операційного менеджменту, що є ключовими для успішного ведення бізнесу. По завершенні курсу на основі конкурсу чотири найкращі бізнес-плани матимуть шанс на отримання грантів для запуску своїх мінідитсадків.

Хто може взяти участь?

Запрошуємо жінок з Київської та Житомирської областей, які мріють відкрити свій бізнес із догляду за дітьми віком 0-3 роки. Незалежно від того, чи ви маєте досвід підприємницької діяльності, чи ні.

Як доєднатись? 

Заповніть форму заявки на участь. Де поділіться своєю мотивацією, досвідом і планами щодо сприяння цілям проєкту. Прийом заявок відкритий до 25 грудня.

Гранти можуть отримати ФОП, приватні підприємства, ТОВ, НГО

Сума гранту – до $25 000 (USD). 

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

Інформаційна сесія: Щоб відповісти на будь-які запитання або надати додаткові відомості, ми проведемо інформаційну сесію.

У будь-який час протягом процесу подання заявки,  апліканти можуть подати запитання або скаргу, надіславши електронного листа за адресою [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Тендер на розробку фандрейзингової стратегії

Експерт/ка з енергоефективності та енергоменеджменту

Тендер на закупівлю обладнання для фарбувального цеху

Конкурс на проведення навчання першої медичної допомоги для персоналу

Конкурс на надання послуг з організації заходів

Тендер на послуги Експерта з підсилення інвестиційної привабливості громад / з супроводу у розробці інвестиційного паспорту громад