Останній набір на конкурс з протидії пандемії “Людяність та взаємодопомога”

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
slava_serhiichuk

Close up portrait of a young blonde in medical protective mask, yellow coat and knitted cap paralyzed with fear by news about virus cover-19. Coronavirus pandemic concept.
Останній набір на конкурс з протидії пандемії “Людяність та взаємодопомога”

Відповідаючи на глобальні виклики пандемії COVID-19, у березні Міжнародний фонд “Відродження” оголосив довготривалий Конкурс “Людяність і взаємодопомога”. А з квітня ініціатива діє у партнерстві з Європейським Союзом.

За весь час було підтримано понад 100 проєктів на загальну суму 13,5 млн. гривень.

(!) Запрошуємо усіх, хто своїми важливими справами допомагає долати наслідки пандемії COVID-19 подаватись на останню хвилю конкурсу. 

Дедлайн: 2 листопада 2020 р.

Також, ми приймаємо заявки від тих проєктів, які раніше отримували відмову та сподіваємось, що додаткова спроба принесе успіх та важливі результати для нашої спільної місії.

Мета конкурсу – підтримка громадських ініціатив, які спрямовані на посилення солідарності, самозарадності та взаємодопомоги в українському суспільстві під час пандемії COVID-19.

Максимальна сума гранту становить 250 000 гривень, середній розмір гранту – 150 000 гривень.  

Подавати заявки можуть громадські організації, громадські спілки, благодійні фонди, зареєстровані у будь-якому регіоні України. Неформальні волонтерські ініціативи, органи місцевого самоврядування та релігійні громади можуть брати участь у партнерстві з громадськими / благодійними організаціями / благодійними фондами. Прохання додати до заявки стислу інформацію про наявний досвід основних фахівців, залучених до проєкту. 

Заявки можна подавати на такі категорії: 

  • Допомога закладам охорони здоров’я та медичним працівникам. Мета: надання підтримкизакладам охорони здоров’я та медичним працівникам, які безпосередньо задіяні у протидії пандемії SARS-CoV-19. 
  •  Самозарадність вразливих груп. Мета: Підтримка і розвиток самозарадності й опірності представників вразливих груп і вразливих громад в умовах поширення COVID-19 в Україні та протидія її прогнозованим соціально-економічним наслідкам. 
  • Повага до прав людини та доступне правосуддя. Мета:  забезпечити громадський контроль за дотриманням принципів пропорційності, законності, мінімальної необхідності та тимчасовості обмежень прав людини і основоположних свобод в умовах боротьби та подолання наслідків епідемії.
  • Інформування та просвітництво. Мета: cприяти поширенню достовірної, науково обгрунтованої інформації, пов”язаною з протидією COVID-19
  • Подолання соціально-економічних наслідків. Мета – допомога  у подоланні наслідків  соціально-економічних наслідків пандемії COVID-19 в Україні для соціальних підприємств та вразливих груп людей

Кошти, надані Фондом в рамках проєкту, можуть бути використані винятково на:

  • проєктні заходи;
  • закупівлю товарів, витратних матеріалів, послуг, що відповідають критеріям вибраного лоту Конкурсу;
  • оплату праці персоналу організації та залучених фахівців;
  • послуги транспорту, зв’язку, які безпосередньо пов’язані з виконанням проєкту

Уся детальна інформація про умови конкурсу, заявників, а також куди надсилати заявку – на сайті.

За більш ніж півроку діяльності нашої гуманітарної ініціативи ми ще більше впевнились, що громадянське суспільство України – дуже сильне, особливо, коли ми разом.

Список переможців Конкурсу оголошуються на офіційному веб-сайті Фонду. 

З усіма питаннями щодо конкурсу ви можете писати на pr@irf.ua або на фейсбук-сторінку Фонду

#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #ЛюдяністьВзаємодопомога #StopCoronavirus

 


Останні публікації цього розділу:

Реєстрація на Хакатон з реформи юридичної освіти

Конкурс проєктів “Повага до прав людини та здійснення правосуддя в умовах збройного конфлікту на території України” від ПРООН та Міжнародного фонду "Відродження"

Тендер на закупівлю комп’ютерного обладнання та техніки для Новопразької ОТГ (Кіровоградська область) RFP No. 0435

Тендер на закупівлю спортивних товарів та обладнання для зали у м. Лисичанськ, Луганської області

Тендер на закупівлю машин для дозування фарбувальних пігментів

Тендер на послуги фасилітатора