Open call на програму підтримки медіа Ukrainian Media Solutions

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
mdfoundation

UMS 1920
Open call на програму підтримки медіа Ukrainian Media Solutions

Оголошуємо конкурс на програму підтримки медіа, які працюють для аудиторії з 11 прифронтових регіонів України, а саме Херсонської, Миколаївської, Одеської, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Донецької, Луганської, Сумської, Чернігівської, Київська областей.

Робота журналістів у цих регіонах може зіграти важливу роль у відновленні громад і посиленні стійкості перед російською агресію. Мета програми через підтримку незалежних медіа покращити доступ до надійної інформації та сприяти відновленню громад, посиленню в них соціальної згуртованості, стійкості та їхньому розвитку.

До участі у конкурсі запрошуємо проєкти, спрямовані на забезпечення громад точним і високоякісним місцевим новинним контентом. Матеріали медіа мають охоплювати широке коло важливих для місцевого населення питань, в тому числі контроль за роботою місцевої влади під час відновлення громад, а також посилення стійкості громадянського суспільства перед російськими наративами.

У межах програми медіа отримають фінансову підтримку для проєктів малих та середніх медіа до 1 016 000 гривень, а проєктів великих медіа до 2 032 000 гривень. Проєкти мають бути реалізовані впродовж шести місяців.

Для кого ця програма:
— незалежних регіональних і локальних медіа з прифронтових, деокупованих територій та медіа з тимчасово окупованих територій, які працюють у вигнанні;
— медіа, які висвітлюють щоденне життя місцевих громад, діяльність громадянського суспільства та роботу місцевих органів влади стосовно питань, що становлять суспільний інтерес. 
— медіа, які дотримуються журналістських стандартів.

Які витрати можна вказати у заявці:
— на створення контенту з дотриманням принципів конфліктно-чутливої журналістики та урахуванням міркувань соціальної інклюзії і гендерної рівності;
— на дистрибуцію контенту, включно з SMM/SEO, веб-платформами, друком та витратами на маркетинг;
— на техніку для створення контенту та обладнання для роботи редакції, включно з системами Starlink;
— транспортні витрати, пов’язані зі створенням контенту;
— на оплату роботи персоналу та експертів і консультантів;
— офісні витрати. 

Для того, щоб взяти участь у програмі, потрібно заповнити форму: https://forms.gle/sNGtReM4PNPVbDbv8
Приклади додатків, які потрібно зробити разом з заявкою: https://bit.ly/3tNRThI

Дедлайн: 9 листопада 19:00

Ukrainian Media Solutions — проєкт, створений у партнерстві програми «Фонд «Партнерство за сильну Україну» та Media Development Foundation.

Media Development Foundation — центр розвитку незалежних медіа в Україні.

Програма «Фонд «Партнерство за сильну Україну» впроваджується компанією-розпорядником коштів «Кімонікс Інтернешнл» за договором із МЗС СК, за яким додаткове фінансування надається також іншими країнами-донорами, у тому числі Канадою, США, Фінляндією, Швейцарією та Швецією.


Останні публікації цього розділу:

Request for proposal for the supply and delivery services: Regular HEAT trainings / Запит на надання пропозицій на постачання та надання послуг: Регулярне проведення тренінгів HEAT

Запит комерційної пропозиції № RFQ-UKR-00288943 на постачання Захисних штанів. Клас захисту - 1 (20 м/с)

Відкритий тендер на закупівлю ноутбуків

Тендер на закупівлю ноутбуків

Постачання IT обладнання (ноутбуки та смартфони)

Конкурс на відбір консультанта/ки з оновлення навчального курсу для параюристів