Конкурсний відбір на спеціалізований тренінг «Підходи та інструменти публічного управління у молодіжній сфері» програми «Молодіжний працівник»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


зображення - програма Молодіжний працівник
Конкурсний відбір на спеціалізований тренінг «Підходи та інструменти публічного управління у молодіжній сфері» програми «Молодіжний працівник»

IREX та MCI в рамках програми USAID «Мріємо та діємо» у співпраці з програмою “Молодіжний працівник”,  що реалізується Міністерством молоді та спорту та ДУ “Всеукраїнський молодіжний центр”, запрошує до участі в оновленому спеціалізованому тренінгу програми «Молодіжний працівник» «Підходи та інструменти публічного управління у молодіжній сфері». 

Метою навчання є формування комплексу спеціальних знань та практичних навичок застосування базових інструментів державної молодіжної політики на основі використання концептуальної та нормативно-правової бази молодіжної політики з урахуванням рівня публічного управління.

Більш детальна інформація щодо тренінгу – за посиланням

Дати проведення: 19-21 червня 2024 року

Місце проведення: м. Київ

IREX покриватиме витрати всіх учасників_ць на харчування, а також на проживання і проїзд для учасників, що проживають за межами м. Київ.   

До участі у тренінгу запрошуються:

Публічні службовці (державні службовці та посадові особи органів місцевого самоврядування) молодіжної сфери національного, регіонального та місцевого рівнів, а також представники установ та організацій, залучених до роботи з молоддю.   

Відбір буде здійснюватися на конкурсній основі. Перевага надаватиметься кандитатам_кам, які:

  • пройшли базовий тренінг в програмі “Молодіжний працівник”;
  • не пройшли базовий тренінг в програмі “Молодіжний працівник”, але зобов’язуються пройти його після участі в спеціалізованому тренінгу;
  • мають обґрунтовану мотивацію до участі у тренінгу;
  • прагнуть здобути знання та практичні навички застосування базових інструментів державної молодіжної політики;
  • мають чітке бачення щодо подальшого застосування набутих знань та навичок у своїй діяльності.

Кінцевий термін подачі заявок до 23:59 5 червня 2024 року.

Для участі у тренінгу заповнюйте форму.

Зверніть увагу! Якщо ви не проходили базовий тренінг і вже пробували реєструватися на спеціалізований тренінг «Інструменти публічного управління у молодіжній сфері», просимо заповнити реєстраційну форму повторно. Учасники, що не пройшли базовий тренінг в програмі “Молодіжний працівник” можуть зареєструватися, проте зобов’язуються пройти його після участі в спеціалізованому тренінгу.

Відібрані учасники отримають запрошення для проходження спеціалізованого тренінгу на адресу електронної пошти, яка була вказана в заявці.

За додатковою інформацією звертайтесь на електронну адресу: [email protected]

***

Спеціалізований тренінг “Інструменти публічного управління в молодіжній сфері” є частиною програми “Молодіжний працівник”, що реалізується Міністерством молоді та спорту спільно з ДУ “Всеукраїнський молодіжний центр”. Оновлення спеціалізованого тренінгу та проведення тренінгів реалізується в межах програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Making Cents International (MCI).

Слідкуйте за можливостями та користуйся ресурсами програми «Мріємо та діємо» на сторінках в Facebook та Instagram, а також на нашому лендінгу.

Детальніше з програмою “Молодіжний працівник” можна ознайомитись за посиланням


Останні публікації цього розділу:

Тендер із закупівлі меблів для облаштування публічних просторів у громадах Чернігівської області

Тендер із закупівлі настільних ігор для облаштування публічних просторів у громадах Чернігівської області

Тендер із закупівлі електротоварів для облаштування публічних просторів у громадах Чернігівської області

EU Study Days (Єврошколи)-2024

Конкурс на закупівлю обладнання

Тендер на придбання меблів