Оголошення конкурсу для створення Ресурсного центру

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DG-East

конкурс
Оголошення конкурсу для створення Ресурсного центру

Проект «Демократичне врядування у Східній Україні» (у подальшому «DG East»), який реалізовує Chemonics International Inc, оголошує конкурс серед неприбуткових організацій (юридичних осіб створених відповідно до ЗУ «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку») та запрошує надіслати заявки для отримання  технічної допомоги для виконання функцій Ресурсного центру в місті Рубіжне.

Діяльність Ресурсного центру буде спрямована на  підвищення участі власників квартир в управлінні їх спільним майном, обізнаності стосовно їх прав, застосуванні правових інструментів та важелів впливу на процеси прийняття рішень в ОСББ, та позитивно вплине на умови проживання завдяки мобілізації громадянської активності в багатоквартирному житловому секторі (членів правління ОСББ, співвласників багатоквартирного будинку тощо), розвитку суспільної довіри, залученню громадян, що проживають в багатоквартирних будинках до громадянських ініціатив в Луганській області. Ресурсний центр надаватиме консультації ОСББ та ініціативним групам співвласників щодо того, як створити та зареєструвати ОСББ, як ефективно керувати ОСББ, як вирішувати питання, пов’язані з діяльністю ОСББ, експлуатацією та утриманням будинку, отриманням та контролем якості комунальних послуг та консультуватиме з юридичних питань.

DG East надасть технічну допомогу обраному заявнику (комп’ютерне обладнання та меблі для офісу Ресурсного центру), який доведе свою здатність функціонувати як Ресурсний центр підтримки діючих ОСББ та ініціативних груп, що бажають створити ОСББ у своєму багатоквартирному будинку в місті Рубіжне Луганської області.

Заявки (супровідні документи, а саме заповнена аплікаційна форма (згідно додатку А), копія статуту, копії реєстраційних документів як юридичної особи) необхідно  надіслати в електронному вигляді Проекту DG East на адресу [email protected] та [email protected], з позначенням «SEV051» у темі повідомлення електронної пошти. Заявки необхідно  подати не пізніше 23:59 за місцевим часом 23 квітня 2021 року. Заявки, які були відправлені запізно або не відповідають вимогам, розглядатися не будуть. 

Основні терміни за цим запитом наведені нижче: 

  • Дата оголошення конкурсу: 08 квітня 2021 р.
  • Остаточний термін подання заявок: 23 квітня 2021 р., 23:59 за Київським часом.

Детальніше про умови у додатках. 

SEV-015-D-016_Ресурсний центр SEV-015-D-016_Додаток-A-Форма-Заявки SEV-015-D-016_Ресурсний центр


Останні публікації цього розділу:

Навчальний візит в громадські організації м. Івано-Франківська

Тендер на закупівлю послуг з оренди обладнання

Конкурс на виявлення виконавця послуг для постачання програмного забезпечення Asana для ДП “Медичні закупівлі України”

Підрядник з організації заходу

Набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT Україна

Запит на пропозиції: консультаційні послуги щодо інтеграції CRM-систем