Написання проектів. Інструменти швидкого реагування – 2-й набір: практикум від CEASC

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Mykola Smolinskyy

photo_2022-05-03_15-36-22 (2)
Написання проектів. Інструменти швидкого реагування – 2-й набір: практикум від CEASC

Останні кілька тижнів команда CEASC почала отримувати запити стосовно можливості пройти навчання з підготовки проєктних заявок до грантових інструментів чи з актуалізації таких знань.

Разом з тим, кожного тижня з’являються 3-5 конкурсів від Донорів в філософії\підході швидкого реагування як для громадських організацій, так і для малого та середнього бізнесу.

Протягом  останніх 3-х місяців  команда  CEASC  підготувала 7 проектів та було подано 7 проектних заявок. З них 5-ть підтримані, 3 проекти станом на сьогодні реалізовано та фіналізовано2 знаходяться на етапі реалізації та ще 2 очікують оцінки донорів.

Ми з радістю поділимось нашим практичним досвідом роботи з інструментами швидкого реагування, успішними підходами щодо фандрейзингу та досвідом модифікації стратегій стійкого розвитку організацій в умовах, в яких ми з Вами працюємо останні три місяці.

Особливістю даного практикуму є робота виключно з практичними кейсами проєктів, що реалізовані або реалізуються останні 3 місяці – максимум прикладів, лайфхаків та практичних вирішень.

Реєстрація учасників: тут

Детальніший анонс: тут.


Останні публікації цього розділу:

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі комп’ютерної техніки та програмного забезпечення

Консультаційні послуги з розробки, оновлення тренінгових матеріалів, проведення навчальних заходів в рамках реалізації проекту HealthLink Конкурс 29-КС-22

Тендер на закупівлю ноутбуків для НАЗК

Відкритий конкурс із закупівлі посуду для сервірування

Тендер на закупівлю блочно-модульної твердопаливної котельні та мережевих насосів для КП БСР "Бородянкатеплопостачання" та Людвинівського ЗДО «Берізка» Макарівської сільради

УНЦПД оголошує конкурс на постачальника послуг ілюстратора матеріалів