Молодіжний обмін “Stand Together” на Кюрасао

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Aliona Glazkova

youth exchange
Молодіжний обмін “Stand Together” на Кюрасао

Все частіше в українському (і не тільки) суспільстві говорять про гендер, гендерну нерівність, гендерно-зумовлене насильство, права жінок, неприйняття сексизму в сучасному світі. І нас це не може не тішити.

Тому так радісно презентуємо Вам можливість поговорити на ці теми разом з партнерами з Кюрасао, Грузії та Іспанії на нідерландському острові в Карибському морі!

ГО «КІПЦ Європейський клуб» шукає 7ох учасників на міжнародний молодіжний обмін «Stand Together»! Подія відбуватиметься з 25-го березня по 4-те квітня 2019 року на осторові Кюрасао (Ви ще досі не відкрили Google Maps, щоб перевірити де це?).

Головною метою обміну є створення простору для дискусій та спілкування для молоді з країн, де гендерно-зумовлене насильство є широко поширеним феноменом, а також для молодих людей, чиї країни більш-менш дають собі раду з цим явищем.

Вимоги до кандидатів:

  • Українське громадянство (Крим – це Україна, вітаються кандидат_к_и з Криму, переселенці);
  • 16-26 років;
  • Наявність  закордонного паспорту;
  • Англійська мова на рівні можливості комунікації з представниками різних країн на теми гендеру, гендерно-зумовленого насильства та гендерної рівності;
  • Готовність зробити собі візу (навіть якщо Ви є власником_цею біометричного паспорту, Ви будете змушені зробити візу на Кюрасао);
  • Готовність приймати участь в підготовці до культурного обміну та до навчальних сесій;
  • Можливість купити собі квитки до Амстердаму і назад, витрати на ці квитки будуть відшкодовані протягом 2 місяців (квитки з Амстердаму до Кюрасао будуть куплятися приймаючою організацією);
  • Можливість оплатити організаційний внесок після затвердження Вашої кандидатури – 60 євро.

Витрати на харчування та проживання всіх учасників протягом обміну бере на себе приймаюча організація.

Якщо Ви вважаєте, що ця можливість саме для Вас і про Вас, то заповніть, будь ласка, цю аплікаційну форму англійською мовою зі зрозумілою мотивацією навіщо це Вам і чому Ви краще за інших зможете збагатити собою цей проект. Просимо заповнити форму до 23:59 08 лютого 2019 року. Всі питання надсилайте на електронну скриньку [email protected]. З обраними учасниками організатори сконтактують після 10го лютого.

ЗІ. з уже заданих Вами питань.

Віза на Кюрасао коштує 35 євро + доїзд до Нідерландського посольства в Києві (якщо Ви не з Києва). Запрошення ми Вам зробимо. Вам ще потрібне буде страхування. Скільки коштує? Не знаємо, спитайтеся в будь-якої страхової компанії.

Квитки Київ-Амстердам-Київ коштують десь 200 євро.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля послуг перевезення по Донецький, Луганський та Харківський областях

Грантовий конкурс COSME: Сталий розвиток туризму (COS-TOURCOOP-2019-3-01)

Тренінгова програма для організаторів Science Slam

Тендер на вироблення брендованої продукції

Конкурс на закпівлю інформаційних вказівників для мультіцентру в м. Маріуполь

Закупівля готельних послуг (проживання) у м. Харків