Модель молодіжної парламентської асамблеї НАТО

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Lyusyena

0102
Модель молодіжної парламентської асамблеї НАТО

Запрошуємо українських студентів стати учасниками першої в Україні “Моделі молодіжної парламентської асамблеї НАТО”, яку проведе Мережа захисту національних інтересів АНТС за підтримки Центру документації та інформації НАТО 3 грудня 2021 року у Києві.

В Конституції України закріплено курс на набуття членства в НАТО та ЄС, також ми бачимо зростання підтримки в суспільстві євроатлантичних прагнень. Саме тому важливо залучати молодь до процесів трансформації та пояснювати роль Парламентської Асамблеї НАТО шляхом проведення першої в Україні Молодіжної моделі ПА НАТО.

Серед спікерів події: Ольга Стефанішина, віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Раса Юкнявічене, президентка ПА НАТО (2018), Оксана Юринець, голова української делегації у ПА НАТО, 2018-2019, Ганна Гопко, народна депутатка України та Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, 2014-2019, народні депутати України, експерти. Ми очікуємо, що спеціальними гостями також стануть Геррі Коннолі, Президент ПА НАТО, конгресмен, та заступник Генсекретаря НАТО Мірча Джеоане, Андрюс Кубілюс, рапортер Європейського Парламенту щодо питань Росії та співголова ЄВРОНЕСТу.

Для участі у конкурсному відборі потрібно заповнити анкету за посиланням до 26.09.2021.

Витрати на транспорт та проживання для учасників з інших міст будуть компенсовані організаторами. Модель молодіжної парламентської асамблеї НАТО відбудеться 03.12.2021 у Києві.

Деталі про подію можна знайти на сторінках https://www.facebook.com/panatoukraine та https://uk.ants.org.ua/youth-model-pa-nato.


Останні публікації цього розділу:

Курс "Що треба знати про себе та Світ навколо: способи взаємодії"

ТоТ "Формуємо тренерський резерв"

Аналіз національних рекомендацій на відповідність рекомендаціям ВООЗ у країнах СЄЦА

Конкурс на надання послуг зі створення двох муралів в смт. Дубове та смт. Ясіня, Рахівський район, Закарпатської області

Відкритий тендер із закупівлі послуг пакування та відвантаження товару

Грант на підтримку дата-розслідувань подій на війні в Україні