Модель молодіжної парламентської асамблеї НАТО

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Lyusyena

0102
Модель молодіжної парламентської асамблеї НАТО

Запрошуємо українських студентів стати учасниками першої в Україні “Моделі молодіжної парламентської асамблеї НАТО”, яку проведе Мережа захисту національних інтересів АНТС за підтримки Центру документації та інформації НАТО 3 грудня 2021 року у Києві.

В Конституції України закріплено курс на набуття членства в НАТО та ЄС, також ми бачимо зростання підтримки в суспільстві євроатлантичних прагнень. Саме тому важливо залучати молодь до процесів трансформації та пояснювати роль Парламентської Асамблеї НАТО шляхом проведення першої в Україні Молодіжної моделі ПА НАТО.

Серед спікерів події: Ольга Стефанішина, віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Раса Юкнявічене, президентка ПА НАТО (2018), Оксана Юринець, голова української делегації у ПА НАТО, 2018-2019, Ганна Гопко, народна депутатка України та Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, 2014-2019, народні депутати України, експерти. Ми очікуємо, що спеціальними гостями також стануть Геррі Коннолі, Президент ПА НАТО, конгресмен, та заступник Генсекретаря НАТО Мірча Джеоане, Андрюс Кубілюс, рапортер Європейського Парламенту щодо питань Росії та співголова ЄВРОНЕСТу.

Для участі у конкурсному відборі потрібно заповнити анкету за посиланням до 26.09.2021.

Витрати на транспорт та проживання для учасників з інших міст будуть компенсовані організаторами. Модель молодіжної парламентської асамблеї НАТО відбудеться 03.12.2021 у Києві.

Деталі про подію можна знайти на сторінках https://www.facebook.com/panatoukraine та https://uk.ants.org.ua/youth-model-pa-nato.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс: Call for Applications for LEADx 2023, Tbilisi

Відкритий тендер із закупівлі послуг організаційної підтримки діяльності Робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості

Тендер на закупівлю послуг з організації таборів для дітей у Закарпатті на літо 2023 року

Запит на надання пропозиції RFP REQ-KRM-23-0022 - Закупівля хлібопекарського обладнання по гранту G-Kra-102 «Відродження хлібопекарської справи ПП Молчанова у м. Львові»

Навчання в Польщі та конкурс журналістських робіт у Берліні: стартує Жіноча академія репортерок

Тендер з постачання ремонтних автівок (RFQ 559) - переоголошення