Mercy Corps оголошує прийом заявок для підтримки українського бізнесу у розмірі 20 000 доларів США

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
winners169

Mercy Corps SME (2)
Mercy Corps оголошує прийом заявок для підтримки українського бізнесу у розмірі 20 000 доларів США

Представники малого та середнього бізнесу Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей можуть подати заявку на отримання фінансової допомоги, яку надає міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps в рамках нещодавно відкритої Програми підтримки економічної стійкості України.

Головною умовою отримання допомоги є створення або збереження щонайменше трьох робочих місць для ВПО або постраждалого від конфлікту населення. Пріоритет буде надаватися тим бізнесам, які знаходяться в процесі релокації або вже релокувалися до зазначених областей, та потребують коштів для відновлення або розширення своєї діяльності на новому місці.

“Напевно, кожен український підприємець вже відчув на собі наслідки війни, які негативно позначилися на його власному бізнесі. Програма Mercy Corps допоможе бізнесу адаптуватися до мінливих умов та створити або зберегти робочі місця для ВПО та постраждалого населення”, – зазначила директорка Програми гуманітарного реагування для України Mercy Corps Кара Бак.

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Середній розмір фінансової підтримки для відібраних заявників становить 20 000 доларів США в гривневому еквіваленті за поточним курсом Національного банку України, яка надається на придбання основних засобів.

Ознайомитись з умовами програми, критеріями відбору учасників та подати онлайн-заявку для участі можна на сайті uerp.mercycorps.org.

За додатковою інформацією щодо участі в програмі звертайтеся до фахівців Програми підтримки економічної стійкості України за телефонами: +380 (63) 619 72 55 – Тарас, +380 (73) 432 84 40 – Денис, +380 (93) 756 10 85 – Ольга.

Для отримання запитів від ЗМІ або для організації інтерв’ю з одним із представників Mercy Corps, зокрема й англійською мовою, будь ласка, звертайтеся:

Олександр Власенко – [email protected] / +380 (50) 236 10 66 (WhatsApp, Viber).

Келсі-Рей Тейлор – [email protected] / +64212985894 (WhatsApp).

Mercy Corps – це глобальна команда гуманітаріїв, які працюють разом на передовій найбільших криз сучасності, створюючи майбутнє можливостей для суспільного процвітання. Mercy Corps працює в Україні з початку повномасштабної війни в лютому 2022 року. Команда надає екстрену допомогу біженцям у сусідніх країнах та людям, переміщеним всередині України, щоб вони могли задовольнити свої базові потреби виживання. Ми також фінансуємо місцеві організації, які найкраще знають свою громаду та оперативно працюють над вирішенням найнагальніших потреб. У 2022 році Mercy Corps та його партнери охопили понад 1,38 мільйона людей в Україні та сусідніх країнах екстреною грошовою допомогою, продуктами харчування, психосоціальною підтримкою, інформаційними кампаніями та іншою невідкладною допомогою.


Останні публікації цього розділу:

Послуги консультанта/ки з програмної діяльності та управління проектом

Тренер/ка для проведення тренінгу з питань лідерства онлайн

Тендер з відбору постачальника логістичних послуг

Конкурс на відбір консультантів/ок-активістів у регіонах

Експерт_ка з надання супервізійно-консультаційних послуг

Конкурс на відбір консультанта/ки з координації напрямку (35А)