Літературний конкурс імені Івана Дубинця

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Конкурс ім. Івана Дубинця
Літературний конкурс імені Івана Дубинця

До 118-річчя з Дня народження українського громадського діяча, публіциста, науковця, учасника Медвинського антибільшовицького повстання, автора книги спогадів «Горить Медвин» освітня ініціатива «Медвин. Повстання» спільно з Українським інститутом національної пам’яті, Фундацією імені Івана Багряного, Товариством дослідників України, громадською організацією «Молодь вТренді», Музеєм історії Богуславщини оголошують літературний конкурс імені Івана Дубинця на кращі прозові твори.

До участі з 30 січня до 15 березня 2021 року приймаються малі прозові твори довільного жанру (есей, новела, оповідання, нарис, мемуари тощо). У конкурсі візьмуть участь тексти, що відповідатимуть вимогам:

  • обсяг твору – до 1180 слів;
  • мова твору – українська;
  • у творі має згадуватися Медвин або Медвинське повстання.

Конкурсні твори просимо надсилати у документі word або .pdf на електронну адресу представниці освітньої ініціативи «Медвин. Повстання» Марини Гогулі [email protected].

В електронному листі просимо зазначити відомості про автора конкурсного твору:

  • прізвище, ім’я, по-батькові автора;
  • населений пункт, район і область, звідки походить автор;
  • дата народження;
  • контактний телефон;
  • а також зазначити, що автор дає згоду на обробку персональних даних.

30 березня 2021 року – у День народження Івана Дубинця – за підсумком оцінювання журі буде оголошено чотирьох переможців літературного конкурсу:

  • троє переможців, які отримають найвищу кількість балів від журі, отримають грошовий приз у розмірі 500 гривень і книжкові призи від організаторів конкурсу;
  • окремий приз отримає і переможець, визначений засновником конкурсу – освітньою ініціативою «Медвин. Повстання».

Найкращі твори будуть опубліковані на сайті medvyn-povstannia.org.ua.

За оновленням інформації про конкурс слідкуйте на нашому сайті та на Фейсбук-сторінці освітньої ініціативи «Медвин. Повстання».

 

Детальніше про конкурс тут.

 

Детальніше про повстання у відео або на сайті:

Медвинське антибільшовицьке повстання (1919–1922) — збройний виступ лояльних до Української Народної Республіки мешканців Медвина та сусідніх сіл проти російської окупації та встановлення на їх теренах влади совітів.

 

Джерело: Медвин. Повстання.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг організації та проведення літнього табору психологічної реабілітації

Оголошення про тендер: послуги друку

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення національного дослідження в Україні

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення фокус груп

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку медикаментів та товарів медичного призначення для забезпечення реалізації проектів Організації

Конкурсні торги (тендер) на закупівлю готових меблевих виробів