Консультації з питань запобіжних природоохоронних та соціальних заходів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
usif 1

tender тендер
Консультації з питань запобіжних природоохоронних та соціальних заходів

Запит на надання висловлення зацікавленості (консультаційні послуги – індивідуальний консультант)

 Україна

Проект: «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ-VI)» (2014 69 014)

Назва завдання: «Консультант  з питань запобіжних природоохоронних та соціальних заходів» (Social and environmental safeguard consultant).

Договір: IC-C-0000603-KFW 

               Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) – неприбуткова організація створена постановою Кабінету Міністрів України (28.04.2000 № 740) з метою надання підтримки найменш соціально захищеним верствам населення шляхом підтримки та розвитку ініціатив територіальних громад і громадських організацій за рахунок різних джерел, переважно коштів міжнародної технічної допомоги.               У 2018-2021 роках УФСІ впроваджує проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI». Проект полягає у сприянні розвитку соціальної інфраструктури у невеликих містах у східній частині України для підтримки внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО). Метою Проекту є відновлення житлових будівель для ВПО (передусім гуртожитків та соціальних квартир у будинках),  об’єктів соціальної інфраструктури (школи, дитсадки) у населених пунктах, де поселились ВПО, а також вжиття заходів з всебічного розвитку потенціалу ВПО та громад, які приймають ВПО.

Для забезпечення ефективного управління питаннями запобіжних природоохоронних та соціальних заходів в рамках Проекту, УФСІ  має намір залучити Консультанта з питань запобіжних природоохоронних та соціальних заходів. Орієнтовний термін надання послуг – 3 (три) місяці. 

Деталізоване Технічне завдання (ТЗ) для надання послуг додається до цього Запиту на висловлення зацікавленості. 

Український фонд соціальних інвестицій запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію у вигляді резюме (CV), що демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг. 

Кваліфікація кандидата повинна відповідати наступним мінімальним вимогам:

Обов’язкові вимоги:

  • вища освіта (ступеня магістра або спеціаліста) з екологічних / інженерних наук, або економіки, або соціальних наук, або менеджменту проектів;
  • досвід роботи з оцінки дотримання вимог у сфері запобіжних природоохоронних та соціальних заходів, принаймні 3 роки, в проектах Світового Банку, або інших міжнародних фінансових та донорських організацій;
  • знання національних природоохоронних нормативних вимог та вимог Світового Банку щодо екологічної оцінки та політик охорони навколишнього середовища;
  • вільне володіння українською, російською та англійською мовами, включаючи знання технічної та екологічної та соціальної термінології, що стосується Проекту.
  • вільне володіння комп’ютером (Microsoft Office).

 Бажані вимоги:

  • досвід роботи в проектах соціального розвитку, є перевагою.
  • досвід роботи з державними установами, місцевим самоврядуванням, громадськими організаціями; 

 Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п.п. 3.14, 3.15, 3.16 та 3.17 Розділу ІІІ Правил закупівель Світового банку для позичальників ФІП (фінансування інвестиційних проектів), затвердженого в липня 2016 із оновленням в листопаді 2017 року («Правила закупівель»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов’язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

 Відбір Консультанта здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів (IC), що викладена в Регламенті діяльності УФСІ.

 Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 9:00 до 17:00.

 Висловлення зацікавленості повинно бути надіслане електронною поштою у формі резюме українською мовою до  11.00 год, 02.05.2019 року за наступною електронною адресою:

 До уваги: Нестеренко Ігоря – консультанта з питань управління закупівлями УФСІ.

Ел.пошта: [email protected]  


Останні публікації цього розділу:

Закупівля послуг перевезення по Донецький, Луганський та Харківський областях

Грантовий конкурс COSME: Сталий розвиток туризму (COS-TOURCOOP-2019-3-01)

Тренінгова програма для організаторів Science Slam

Тендер на вироблення брендованої продукції

Конкурс на закпівлю інформаційних вказівників для мультіцентру в м. Маріуполь

Закупівля готельних послуг (проживання) у м. Харків