Конкурс: розробка рекомендацій з удосконалення бюджетування на місцевому рівні у сфері охорони здоров’я

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Конкурс грант
Конкурс: розробка рекомендацій з удосконалення бюджетування на місцевому рівні у сфері охорони здоров’я

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує конкурс на отримання гранту на проведення аналізу практик у вибраних регіонах та розробка рекомендацій щодо удосконалення бюджетування на місцевому рівні у сфері охорони здоров’я.

Метою цього гранту є дослідження існуючих практик бюджетування у сфері охорони здоров’я на місцевому рівні у вибраних восьми регіонах України (Київська, Чернігівська, Дніпропетровська, Харківська, Херсонська, Запорізька, Сумська та Миколаївська області). Грунтовний аналіз зібраних даних дасть можливість виявити поточні проблеми у формуванні та реалізації місцевих програм у сфері охорони здоровя, бар’єри для їх ефективного впровадження, а також – сформувати рекомендації щодо удосконалення бюджетування на місцевому рівні у сфері охорони здоров’я

Грантові заявки необхідно подати до 24 березня 2024 року включно.

Загальна сума гранту не перевищуватиме 5 680 000 гривень. Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

 • Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
 • Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
 • Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
 • Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
 • Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Щоб мати право подати заявку на участь у конкурсі та отримати фінансування в рамках гранту проекту USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», претендент повинен відповідати таким критеріям:

 • бути неамериканською неурядовою, комерційною, або некомерційною організацією, зареєстрованою в Україні;
 • не повинний бути в «Переліку сторін, виключених з програм федеральних закупівель і незакупівель»;
 • не  бути пов’язаним з HRS або будь з ким з його директорів, посадових осіб або співробітників;
 • організації, цілі яких не узгоджуються з широкими цілями Проекту HRS, також не мають права на участь;
 • бути зареєстрованим у SAM.gov та мати унікальний ідентифікаційний номер підприємства.

Не мають права подавати заявки на отримання гранту: фізичні особи, політичні організації, державні установи, державні установи (посадовці) національного або міського рівня  та релігійні групи .

Серед додаткових вимог до відповідних організацій:

 • Досвід роботи зі стейкхолдерами в українській системі охорони здоров’я, включно з роботою з органами місцевого самоврядування.
 • Професійні якості запропонованої імплементаційної команди є адекватними для виконання описаних заходів або запропонований підхід до швидкого залучення на необхідних професіоналів та експертів.

 Детальна та повна інформація щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт міститься в ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРАНТОВИЙ КОНКУРС,  (RFA 205_SOW_2.5_Regional_budgeting_final to post) та на порталі грантів (https://dgrants.fluxx.io ).

Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів (https://dgrants.fluxx.io/ ).

Претенденти, які планують вперше брати участь у грантовому конкурсі Проекту, повинні зареєструватися на порталі і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу. Заявники, що подавалися на гранти від Проекту лише до квітня 2023 року, повинні знову пройти реєстрацію на грантовому порталі. Всі, хто реєструвався з травня 2023 року, повторної реєстрації не потребують. 

На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.

Інформаційний вебінар відбудеться о 16:00 12 березня 2024 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти [email protected] до 11:00 12 березня 2024 року.

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу [email protected] до кінця робочого дня 13 березня 2024 року. Відповіді на питання будуть надіслані всім учасникам не пізніше кінця робочого дня 15 березня 2024 року.

Заявки приймаються до 23:59 (за київським часом) 24 березня 2024 року.

Бажаємо успіху!


Останні публікації цього розділу:

Послуги експерта/ки для надання консультаційних послуг в межах програми “Гендер у моїй громаді”

Конкурсні торги на закупівлю послуг з придбання, доставки та встановлення спортмайданчика на території КНП КМКНЛ «Соціотерапія»

Пакт шукає консультанта/ку з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (MHPSS)

Запит на надання цінових пропозицій на постачання оптичної сортувальної машини

Розробка та реалізація загальнонаціональної кампанії з питань ментального здоров’я.

Тендер з проведення сесії стратегічного планування діяльності