Конкурс на закупівлю транспортних послуг

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
suu

тендер tender(4)
Конкурс на закупівлю транспортних послуг

ГО «Луганська Обласна Організація «Союз Юристів України» в рамках проєкту «Мобільні консультаційні центри в Гірській ОТГ » (Угода №RPP/2021/07/083/DR, в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції  – оголошує відкритий Конкурс на закупівлю транспортних послуг.

 Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання:

15.10.2021 – 22.10.2021 р.

 Предметом закупівлі є:

Транспортні послуги, 22 виїзди з м. Сєвєродонецьк до Гірськой ОТГ протягом 3 місяців.

Кількість одиниць: 22

Загальний кілометраж: 2500 км 

Послуги повинні відповідати наступним вимогам:

Надаються з використанням легкового автомобіля з водієм, кожен виїзд триває з 8.00 до 16.00

Закупівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; не є платниками ПДВ, мають ліцензію та досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг; можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою (за наявністю) та підписом (договір послуг, рахунок-фактуру, акт надання послуг, тощо). 

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 •     копія Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, в якому зазначено код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи  та відсутності у реєстрі боржників;
 •     копія Довідки або Витягу з ДПС про стан  податкової реєстрації;
 •     цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 •     рахунок-фактура;
 •    зразок договору надання послуг;
 •    копія ліцензії;
 •    інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк надання послуг: протягом 90 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати – 100% оплата після надання послуг.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії. 

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 90 (дев’яносто) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected], або за телефоном +380954945480 (керівник проєкту Антон) до 22.10.2021р, 18:00

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані

 • в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси [email protected]  та  [email protected]   із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода №RPP/2021/07/083/DR __________ (назва учасника)  не пізніше 22.10.2021 р. 23.59 год.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 22.10.2021 р. 23.59 год. розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 26.10.2021 р. 23.59 год.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном 0954945480

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер з закупівлі інструментів

Конкурс на закупівлю санітарних блоків у м. Дружківка, Донецька область

Стажування студентів в аналітичному центрі ГО «НОВА Енергія»

Конкурс на надання консультаційних послуг тренерів/менторів для онлайн-проєкту «Кейс клуби» від програми "Мріємо та діємо"

Запит на надання пропозиції "Розробка та проведення тренінгів «Soft Skills» для підприємств малого та середнього бізнесу в сегментах сільгосптехніки, автомобілебудування та машинобудування в Азовському регіоні (південна частина Запорізької області)"

Прийом заявок на стажування «Використання соціального маркетингу в процесі організації та проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна»