Конкурс на закупівлю послуг консультанта з розробки методології дослідження проблем у сфері відновлення та інтеграції ВПО для реалізації проєкту ГО “Сильні громади”

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
gromady

РОЗРОБНИКА СТРАТЕГІЇ ОРГАНІЗАЦІЇ, копія, копія, копія, копія, копія, копія, копія, копія
Конкурс на закупівлю послуг консультанта з розробки методології дослідження проблем у сфері відновлення та інтеграції ВПО для реалізації проєкту ГО “Сильні громади”

Громадська організація “Сильні громади”, у співпраці з Pact Inc., оголошує проведення конкурсу на закупівлю послуг консультанта з розробки методології дослідження проблем у сфері відновлення та інтеграції ВПО для реалізації проєкту ГО “Сильні громади” з інституційного розвитку Коаліції “На лінії зіткнення”.

Запрошуємо Вас взяти участь у цьому конкурсі та надіслати свою цінову пропозицію відповідно до вимог, визначених у конкурсному оголошенні, яке додається до цього оголошення разом із бланком цінової пропозиції.

Будь ласка, перед подачею цінової пропозиції та інших документів уважно ознайомтеся з умовами конкурсного оголошення, яке містить всі необхідні деталі, такі як технічне завдання, строки надання послуг, перелік документів для подання пропозиції, критерії оцінки, умови відхилення пропозицій та інше.

Цінові пропозиції, необхідно надіслати до 18.00 за київським часом 26 липня 2024 року на електронну пошту [email protected] з темою листа “Послуги консультанта з розробки методології дослідження проблем у сфері відновлення та інтеграції ВПО для реалізації проєкту ГО “Сильні громади”.

Заздалегідь висловлюємо подяку за майбутню співпрацю. Разом до перемоги!

 

ГО “Сильні громади” – громадська організація, що працює в України з 2015 року, спрямовуючи свої зусилля на активізацію та залучення громадян до участі у прийнятті рішень на місцевому та регіональному рівнях, просування національних реформ та ефективність місцевого розвитку.  

Цей конкурс оголошено ГО “Сильні громади” в рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цього конкурсу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Конкурсне_оголошення_про_закупівлю_послуг_з_ розробки_методології_дослідження .docx

Додаток_№1_Цінова_пропозиція_до_конкурсного_оголошення_закупівлі_з_ розробки_методології_дослідження


Останні публікації цього розділу:

Тендер на послуги з організації проживання, харчування, відшкодування вартості проїзду та страхування учасників під час обмінного візиту

Закупівля медичного обладнання

Новий набір на курс "Навігатор майбутнього"?

Тендер із закупівлі транспортних послуг

Тендер на постачання обладнання (іригаційні системи) для модернізації зрошувальних систем субгрантерів Програми USAID АГРО - організацій водокористувачів

Тендер на закупівлю портативних зарядних станцій-137 шт.