Конкурс на закупівлю меблів та побутової техніки для переміщених Молодіжних рад Луганської області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DG-East

тендер tender ntylth(3)
Конкурс на закупівлю меблів та побутової техніки для переміщених Молодіжних рад Луганської області

Проект «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) – це програма Агентства США міжнародного розвитку (USAID), що реалізовується в Україні компанією Кімонікс Інтернешнл Інк. Метою Проекту DG East є зміцнення зв’язків і довіри між громадянами та їх урядом у Східній Україні, а також ефективне сприяння громадській свідомості, соціальному підприємництву, залученню громадян та вигодам широкої інтеграції в євроатлантичну спільноту.

У рамках програмної діяльності, необхідно здійснити закупівлю: 

Меблів та побутової техніки для переміщених Молодіжних рад Луганської області, як діяльність з прямого розподілу товарів та послуг (DDGS) NE-089-D-053-2022. Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться у додатку: RFQ_DGE-NE-089-03_furniture_final

Прохання надсилати Ваші питання та пропозицію на електронну адресу [email protected], зазначивши в темі листа номер RFQ: DGE-NE-089-03 та вказавши назву Вашої організації в самому листі. Питання стосовно технічних або адміністративних вимог цього RFQ можна надсилати до 18:00 за Київським часом 19 лютого 2023 року.

Кінцевий термін подання пропозицій 22 лютого 2023, 18:00 за київським часом.


Останні публікації цього розділу:

Набір на нову магістерську програму «Публічне управління та адміністрування молодіжної політики» у м. Луцьк

Конкурсний відбір на спеціалізований тренінг «Підходи та інструменти публічного управління у молодіжній сфері» програми «Молодіжний працівник»

Реєстрація на участь в квест-грі “У пошуках довгокрила”

Конкурс на відбір консультантів-параюристів

RFP-4056-2024-08_Запит пропозицій на послуги з організації заходів та логістичні послуги_Provision of events organization and logistics support

Тендер на подання конкурсної пропозиції організації та проведення Серпневої річної звітної події програми неформальної освіти для підлітків з малих громад "UActive"