Конкурс на відбір надавача послуг зі створення документального фільму з метою зменшення стигми по відношенню до отримання послуг з психічного здоров’я

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Володимир

PATH_Logo_Color
Конкурс на відбір надавача послуг зі створення документального фільму з метою зменшення стигми по відношенню до отримання послуг з психічного здоров’я

РАТН, Організатор Тендеру, впроваджує в Україні Проєкт «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» («Support TB Control Efforts in Ukraine» – STBCEU) що фінансується за рахунок коштів Уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (далі USAID)для зменшення тягаря туберкульозу (ТБ) в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання та належного лікування хворих на ТБ, лікарсько-стійкий туберкульоз (ЛС-ТБ) і ко-інфекцію ТБ/ВІЛ. Метою Проєкту є покращення якості та ефективності протитуберкульозних програмних заходів шляхом підтримки використання інноваційних підходів до організації лікування хворих на ТБ, ЛС-ТБ та ТБ/ВІЛ в Україні, та створення надійного фундаменту для подолання проблеми туберкульозу в Україні. В рамках Проєкту здійснюється розширення доступу до послуг з психічного здоров’я як для медичних працівників та людей, що постраждали від ТБ, так і для населення громад.

В рамках Проєкту передбачається закупівля послуг з виробництва інформаційного продукту (документального фільму), який міститиме сюжети, що сприятимуть зменшенню стигми по відношенню до отримання послуг з психічного здоров’я для загального населення.

РАТН оголошує конкурс на відбір з відбору організації або компанії, яка буде займатися зйомками та монтажем документального фільму з питань психічного здоров’я. Докладніший опис приводиться в Технічному завданні та Фінансовій пропозиції, що додаються.

За результатами тендеру буде відібрано компанію або організацію, яка отримає право на укладення договору на надання послуг.

До розгляду будуть прийматися лише ті пропозиції, які відповідатимуть усім вимогам, вказаним в тендерній документації.

Пропозиція у встановленому форматі, а також додаткова інформація мають надсилатися на електронну адресу [email protected] (у темі листа просимо зазначити «Створення документального фільму з питань психічного здоров’я»).

Кінцевим терміном для отримання пропозицій Організатором встановлюється 10 червня 2024 року 18 год 00 хв за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.

Кандидата–переможця конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 14 червня 2024 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів після офіційного затвердження конкурсною комісією.

Оголошення

Технічне завдання

Фінансова_пропозиція_Додаток 5

Бажаємо Вам успіху!

Олена Іванова

[email protected]

+38050 982 82 12


Останні публікації цього розділу:

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень

Тендер на проведення поточного ремонту в приміщенні Молодіжного центру м. Хирів Самбірського району Львівської області

Тендер на закупівлю індивідуальних психологічних консультацій та консультацій групової терапії