Конкурс на участь у тренінговій програмі, спрямованій на розвиток резильєнтності у активістів і волонтерів, які працюють з людьми, постраждалими від війни

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
resilience

3
Конкурс на участь у тренінговій програмі, спрямованій на розвиток резильєнтності у активістів і волонтерів, які працюють з людьми, постраждалими від війни

Громадська організація «Простір позитивних змін» оголошує конкурс на участь у тренінговій програмі, спрямованій на розвиток резильєнтності у активістів і волонтерів, які працюють з людьми, постраждалими від війни, та опанування ними навичок комунікації з людьми, які знаходяться у складних емоційних станах та надання цим людям необхідної психоемоційної підтримки.

В результаті конкурсного відбору в програму буде відібрано 20 представників ОГС та/або ініціативних волонтерських груп, які працюють у м. Дніпро та найближчих до м. Дніпро громадах.

Освітня програма проводиться в рамках проєкту «Розвиток резильєнтності», що реалізується за фінансової підтримки Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States.

Тривалість проекту: січень – березень 2023 р.

Навчання включатиме чотири 2-денні тренінги:

  • «Психологічна самодопомога та розвиток резильєнтності» (27 – 28 січня 2023 р.)
  • «Якісна комунікація в умовах стресу» (10 – 11 лютого 2023 р.)
  • «Надання першої психологічної допомоги людям у кризових станах» (3 – 4 березня 2023 р.)
  • «Психоемоційна допомога людям, постраждалим від війни» (24 – 25 березня 2023 р.)

Тренерки програми:

  • Наталія Стаднічук – тренер, коуч, фасилітатор. Експертка з питань ефективних комунікацій, консультантка зі спеціалізацією в ПТСР. Голова Правління ГО «Простір позитивних змін».
  • Олена Дараган – тренер, коуч, супервізор. Експертка з питань ефективних комунікацій, консультантка зі спеціалізацією в ПТСР. Член Правління ГО «Простір позитивних змін».
  • Вікторія Панченко – тренер, коуч, фасилітатор. Експертка з практик ненасильницького спілкування, консультантка зі спеціалізацією в ПТСР. Керівниця  ГО «Творча майстерня «Поклик майбутнього».

Під час участі в тренінгах учасники забезпечуватимуться матеріалами та харчуванням. 

Проживання у готелі та компенсація вартості проїзду для учасників з інших міст та селищ НЕ НАДАЄТЬСЯ.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету до 20:00 24 січня 2023 р. за посиланням.

Про результати конкурсу ми повідомимо вас 25 січня 2023 електронною поштою.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь за телефоном: 

(063)0323515 (Telegram, WhatsApp) 

на електронну пошту [email protected]  

Або підписуйтесь на наш телеграм-канал https://t.me/+7msy0tgGoqkyN2Uy та запитуйте в коментарях.


Останні публікації цього розділу:

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі мультифункціональних пристріїв (БФП)

ІРРП оголошує тендер на проведення фінансового авдиту

Запит на надання пропозиції щодо закупівлі будівельних матеріалів для гуртожитку Сільського споживчого товариства "ТГДСБ ЧОРНОБИЛЬ" м. Березань Київської області

Тендер на закупівлю дитячих крісел для автомобілей з метою підтримки безпеки клієнтів мобільних бригад соціально-психологічної допомоги

Тендер на закупівлю силових трансформаторів

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі: «Робоча станція для оформлення та видачі паспортних документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, з комплектом обладнання для зняття біометричних даних (параметрів) особи»