Конкурс на стипендію ім. О. Курського на навчання громадських активістів/ок триває

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Frame-127-2-1024x377
Конкурс на стипендію ім. О. Курського на навчання громадських активістів/ок триває

Інститут лідерства та управління УКУ, колеги полеглого воїна ЗСУ Олега Курського з ГО “Коло честі”,  спільнота випускників 2021- 2022 р. оголошують  конкурс на 2 стипендії ім. О. Курського для абітурієнтів на навчання на магістерській програмі з управління неприбутковими організаціями.

Олег  Курський  був студентом  2 курсу магістерської програми з управління неприбутковими організаціями,  загинув на Херсонщині. Донеччанин, який переїхав до Львова, очолював відокремлений  підрозділ ГО  «Українська народна рада Донеччини та Луганщини”, був засновником ГО “Коло честі”. Мріяв про повернення Донбасу до України. Не зміг довчитися через війну та здійснити цю мрію. В його честь одногрупники, ГО “Коло честі”   та магістерська програма ІЛУ  заснувала щорічну стипендію імені Олега Курського, яка надасть можливість навчатися на програмі.

“Наша незалежність – це вміння брати на себе відповідальність за свої рішення та вчинки; вміння робити не тільки помилки, а й робити висновки; вміння будувати своє майбутнє чітко та ясно…”,- останнє звернення Олега Курського в День незалежності України 2022 р.

Стипендія  ім. О. Курського “За стійку візію відновлення України та за внесок у перемогу”  може бути надана  вступнику/вступниці, який/яка є:

Стипендіати мають продемонструвати ідею власної  громадської діяльності щодо відновлення на деокупованих чи прифронтових територіях Донецької, Луганської, Херсонської, Запорізької областей; розповісти про свій внесок у перемогу та  мотивацію щодо навчання на програмі.

Для участі у конкурсі необхідно:

  • заповнити аплікаційну форму;
  • підготувати мотиваційне відео на 3 хв “Чому мені важливо навчатися на програмі і яку ідею хочу втілити для відновлення України, який мій особистий внесок у перемогу?”. Посилання на нього потрібно додати в аплікаційну форму;
  • пройти співбесіду з  конкурсною комісією.

 Конкурс триває до 25 вересня 2023 р. включно. Результати будуть оголошені у прямому ефірі на FB сторінці Інституту лідерства та управління

Стипендії покривають 50 % вартості навчання, сума – 67 500 грн. Повна вартість навчання – 135 000 грн. Повна сума стипендії розподіляється на 3 семестри та призначається на 1 семестр.  За умови успішного навчання (сума балів за іспити та заліки 1 семестру повинна бути не нижчою 85 балів ), стипендія може бути продовжена на  2 та 3  семестр. Якщо стипендіат має суму балів за семестр менше 85 балів, тоді  оплачує повну суму  за наступний семестр.

Успіху у нашому конкурсі! Інвестуючи у власну освіту та розвиток, Ви наближаєте перемогу України!


Останні публікації цього розділу:

Конкурс: послуги створення і реалізації комунікаційної кампанії для посилення спроможності ОМС до впровадження стратегічних планів

Відбір постачальника на вантажні перевезення по Київському, Чернігівському, Харківському регіонах

100 грантів на навчання в Українській ІТ-Сотні

Выдбір на тренінги з цифрових навичок для учителів Чернігівської та Житомирської областей

Конкурс на консультанта_ку з питань громадянської освіти

Змінені умови проведення тендеру: Проведення ІІ-го етапу відновлення укриття в селі Центральне Миколаївської області