Конкурс на постачальника послуг з оцінки впровадження проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Viktoriya Vasylyuk

тендер tender ntylth(1)
Конкурс на постачальника послуг з оцінки впровадження проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу»

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс на постачальника послуг з оцінки впровадження проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу».

Загальною метою проекту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу» є інтеграція сталого розвитку та посилення імплементаційної спроможності в енергетичній, довкіллєвій та кліматичній політиках України відповідно до Європейської зеленої угоди.

Опис очікуваних послуг:

Оцінка впровадження проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу» впродовж 2022 року, а також надання пропозицій щодо подальшої реалізації цілей проєкту.

Документ, що очікується отримати в результаті:

Звіт з оцінкою основних аспектів (вказаних у Технічному завданні) та наданням відповідних рекомендацій щодо можливих подальших напрямків реалізації цілей проєкту українською та англійською мовами.

Очікуваний термін надання послуг: травень – червень 2023 року.

Очікувана дата отримання звіту: не пізніше 30 червня 2023 року.

Послуги із зовнішньої незалежної оцінки передбачають (але не виключно):

 • розробку методології оцінки;
 • презентацію та погодження методології оцінки з ГО «ДІКСІ ГРУП»;
 • збір інформації, безпосереднє проведення оцінки за погодженою методологією;
 • підготовку письмового звіту англійською та українською мовами з рекомендаціями для Виконавця та Співвиконавців проекту;
 • презентацію результатів оцінки та рекомендацій ГО «ДІКСІ ГРУП».

Період діяльності, який має бути охоплений оцінкою: 01 січня 2022 року – 31 грудня 2022 року.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Досвід та знання в сферах енергетики, клімату та довкілля, зокрема щодо Європейського зеленого курсу; процесу виконання Україною відповідних зобов’язань в рамках Договору про заснування Енергетичного Співтовариства та Угоди про асоціацію.
 • Досвід надання подібних послуг для українських неприбуткових організацій або міжнародних організацій.
 • Повна вартість послуг.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B.
 • Резюме з описом досвіду роботи.
 • Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту (програми) Міжнародної технічної допомоги (далі МТД). В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 Податкового кодексу України, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р. №765/6/99-99-19-03-02-15, Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 р. №19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 року №153 (153-2002-п) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України №4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 01 червня 2023 року за адресою: [email protected].

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

Моб.тел.: (+380 050) 257 00 65

E-mail: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Запит цінових пропозицій на послуги з бронювання протиударною плівкою вікон

Підрядник для розроблення Техніко-економічного обґрунтування та Технічного завдання модернізації програмного забезпечення Єдиного державного вебпорталу відкритих даних (1 етап)

Тендер на постачання обладнання (ПЕ Труб) для модернізації зрошувальних систем

Запит на надання пропозиції щодо надання послуг з розроблення проектно – кошторисної документації та Технічного Нагляду

В Миколаєві оголосили конкурс міні-проєктів на відновлення бізнесу – переможці отримають по 180 000 грн

Тендер на постачання канцелярії та інших товарів для офісу