Конкурс на отримання цільової благодійної допомоги (міні-грантів) «Підтримка ініціатив спільнот в Україні / Survivor and community-led crisis response (SCLR) in Ukraine»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Martirosova

Конкурс-грант-300x225
Конкурс на отримання цільової благодійної допомоги (міні-грантів) «Підтримка ініціатив спільнот в Україні / Survivor and community-led crisis response (SCLR) in Ukraine»

МБФ «Альянс громадського здоров’я»  оголошує прийом заявок на участь у відкритому конкурсі на отримання цільової благодійної допомоги (міні-грантів) «Підтримка ініціатив спільнот в Україні / Survivor and community-led crisis response (SCLRin Ukraine».

Конкурс оголошується в рамках проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення» за фінансової підтримки  DEC та за технічної підтримки й координації благодійної організації Christian Aid (Велика Британія).​

Основна мета цього конкурсу: підтримка ініціатив спільнот для покращення їх добробуту в умовах війни та розвитку їх потенціалу для подальшої допомоги нужденним.

Для участі у конкурсі учасник повинен надати заявку, яка складається з:

−      заповненої форми заявки (додається);

−      заповненої форми бюджету заявки (додається);

−      копії виписки з ЄДР;

−      копії виписки з реєстру неприбуткових організацій;

−      будь-яких інших документів, що можуть бути корисними у прийнятті рішення (наприклад, фото, відео-матеріали, посилання на соціальні мережі тощо).

Конкурсна комісія Альянсу може на власний розсуд визначати інші документи, необхідні для обґрунтування заявки, та запросити їх у ініціативної групи спільноти на будь-якому етапі конкурсу.

 Увага! Фінансуванню підлягають тільки прямі витрати, пов’язані з вирішенням проблеми чи реалізацією ініціативи/проєкту.  Фінансуванню не підлягають витрати з оплати праці персоналу та адміністративні витрати організації, яка подає заявку. Банківські витрати, пов’язані з оплатою придбання товарів та послуг згідно кошторису заявки, можуть бути включені в бюджет проєкту для фінансування.

Заявки на конкурс мають бути подані в електронному вигляді на адресу [email protected]  до 23:59 4 травня 2024 року з зазначенням теми листа: «Заявка на конкурс Підтримка ініціатив спільнот від __________».

Будь-які питання стосовно конкурсу чи підготовки заявки можуть бути надіслані на електронну адресу [email protected]  з зазначенням теми листа «Питання щодо конкурсу». 

Увага!

  • Заявки, що надійдуть після зазначеного в оголошенні терміну, не розглядатимуться.
  • Цільова благодійна допомога не надається У рамках цього проєкту цільова благодійна допомога не надається прибутковим юридичним особам, політичним партіям, урядовим інституціям.
  • Заявки, що спрямовані на придбання та видачу гуманітарних продуктових, гігієнічних  або інших пакетів, не розглядатимуться.
  • Перевага буде надаватися заявкам, що спрямовані на нагальні гуманітарні потреби громад для підготовки до зимового періоду, в тому числі заявкам, які міститимуть інноваційні підходи та технології, а також заявкам, згідно яких  допомога та вигода в рамках цільової благодійної допомоги буде для багатьох представників спільноти та/чи мешканців сіл, селищ, міст тощо.
  • Подані на конкурс матеріали не повертаються та не рецензуються.
  • Про результати конкурсу буде повідомлено електронною поштою всіх учасників конкурсу.
  • Остаточне рішення Конкурсної комісії перегляду не підлягає.

ВАЖЛИВО: Якщо Ваша заявка не буде обрана переможцем в поточному конкурсі, Ваша ініціативна група має можливість попрацювати над помилками разом з представниками Альянсу, та в майбутньому надати нову заявку на інші відбори.

БАЖАЄМО УСПІХУ!

Заявку, форму бюджету та повне оголошення додано до цієї публікації: 

Коротка інструкція до бюджету Budget_workplan CFP_ALL (2) 1. Заявка Оголошення_міні гранти_Альянс_CAID


Останні публікації цього розділу:

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень

Тендер на проведення поточного ремонту в приміщенні Молодіжного центру м. Хирів Самбірського району Львівської області

Тендер на закупівлю індивідуальних психологічних консультацій та консультацій групової терапії