Конкурс на отримання гранту «Проведення оцінки фінансових ресурсів, необхідних для відновлення обраних закладів охорони здоров’я у пріоритетному регіоні у відповідь на війну з урахуванням оцінки та планування мережі закладів охорони здоров’я»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Конкурс грант(1)
Конкурс на отримання гранту «Проведення оцінки фінансових ресурсів, необхідних для відновлення обраних закладів охорони здоров’я у пріоритетному регіоні у відповідь на війну з урахуванням оцінки та планування мережі закладів охорони здоров’я»

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує конкурс на отримання гранту для оцінки фінансових ресурсів, необхідних для відновлення обраних закладів охорони здоров’я у пріоритетному регіоні

Основні завдання гранту:

 1. Сприяти розробці методології дослідження, формуванню джерел збору даних/інформації щодо пошкодження/руйнування та щодо потреб у відновленні закладів охорони здоров’я у пріоритетному регіоні.
 2. Сприяти розробці дослідницьких інструментів (опитувальників, форм збору даних, тощо) для збору необхідної інформації щодо пошкодження/руйнування та щодо потреб у відновленні закладів охорони здоров’я.
 3. Проведення збору, верифікації та обробки зібраних даних.
 4. Виконати аналіз отриманих даних.
 5. Розробка аналітичного звіту та рекомендацій стейкхолдерам. Презентація результатів дослідження на зустрічах та семінарах з представниками стейкхолдерів.

Загальна сума гранту не повинна перевищувати 5 250 000 гривень. Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

Грантові заявки необхідно подати до 23:59 (за київським часом) 29 червня 2023 року.

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

1) Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
2) Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
3) Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
4) Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
5) Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Щоб мати право подати заявку на участь у конкурсі та отримати фінансування в рамках гранту проекту USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», претендент повинен відповідати таким критеріям:

 • Неурядові організації (НУО), юридичні особи регіонального та національного рівнів, що проводять  незалежну діяльність та зареєстровані в Україні належним чином (прибуткові та неприбуткові), професійні організації, університети, статути яких містять положення про можливість отримувати гранти, науково-дослідницькі установи, мають право подавати заявки на отримання гранту.
 • Мати реєстраційний номер SAM для грантів більше $ 25,000 (заявники Проекту можуть зареєструватися на https://www.sam.gov/).

Додатково, претендент повинен відповідати таким критеріям:

 • Мати доведений досвід у реалізації подібних з точку зору обсягу робіт та/або спрямованості гранту проектів.
 • Бути зареєстрованим в Україні.
 • На момент подання заявки проводити діяльність у географічній та бажано технічній сфері спрямованості гранту.
 • Мати технічну та організаційну спроможність для виконання всіх завдань гранту.

Не мають права подавати заявки на отримання гранту: фізичні особи, політичні організації, державні установи, заклади, власниками яких є іноземці, державні установи (посадовці) національного або міського рівня  та релігійні групи.

Детальна та повна інформація щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт міститься в ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРАНТОВИЙ КОНКУРС (RFA №48 CONDUCTING THE ESTIMATIONS OF FINANCIAL RESOURCES NEEDED FOR SELECTED HEALTHCARE FACILITIES IN HIGH-PRIORITY REGION RECOVERY IN RESPONSE TO THE WAR BASED ON THE RESULTS OF HEALTHCARE FACILITY NETWORK ASSESSMENT AND PLANNING), що міститься в за посиланням ((RFA 48)_HRS_Fin Resources Recovery Estimation_27 June 2023_to post upd deadline) та на порталі грантів (https://dgrants.fluxx.io).

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів (https://dgrants.fluxx.io/). 

Претенденти, які планують вперше брати участь у грантовому конкурсі Проекту, повинні зареєструватися на порталі. Посилання для доступу на портал надається в повідомленні-підтвердженні реєстрації.

Інформаційний вебінар відбудеться о 15:00 16 червня 2023 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти [email protected] до 11:00 16 червня 2023 року.

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу [email protected] до кінця робочого дня 19 червня 2023 року. Відповіді на питання будуть надіслані всім учасникам не пізніше кінця робочого дня 22 червня 2023 року.

Заявки приймаються до 23:59 (за київським часом) 11 липня 2023 року.


Останні публікації цього розділу:

Запит цінових пропозицій: Послуги з проведення тренінгів щодо розбудови спроможності у сфері захисту дітей, також убезпечення, інклюзії, підзвітності постраждалому населенню та запобігання сексуальній експлуатації та насильству для команди проєкту

50 стипендій для відвідування Lviv Urban Forum

Конкурсні торги на закупівлю послуг УЗД вен

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ