Конкурс на отримання гранту на розробку механізмів фінансування для інтегрованого пакету первинної медичної допомоги та проведення повторного дослідження неформальних оплат на рівні первинної медичної допомоги

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Конкурс-грант-300x225
Конкурс на отримання гранту на розробку механізмів фінансування для інтегрованого пакету первинної медичної допомоги та проведення повторного дослідження неформальних оплат на рівні первинної медичної допомоги

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує конкурс на отримання гранту на розробку механізмів фінансування для інтегрованого пакету первинної медичної допомоги та проведення повторного дослідження неформальних оплат на рівні первинної медичної допомоги.

Метою цього гранту є аналіз існуючих практик фінансування системи первинної медичної допомоги в Україні, збір та аналіз різноманітних даних на рівні закладів первинної медичної допомоги та серед користувачів (пацієнтів), надавачів (медичний та немедичний персонал), експертів; збір та аналіз даних у рамках повторного дослідження поширеності та обсягів неформальних платежів та рівні первинної медичної допомоги в умовах війни. Грунтовний аналіз зібраних даних та поєднання з кращими міжнародними практиками дасть можливість виявити поточні проблеми у фінансуванні та системах надання первинної медичної допомоги, що дозволить запропонувати дієві рекомендації задля вдосконалення практик та підходів до фінансування системи первинної медичної допомоги.

Грантові заявки необхідно подати до 12 травня 2024 року включно.

Загальна сума гранту не перевищуватиме 230 000 доларів США, що складає приблизно 8 700 000 гривень. Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

 • Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
 • Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
 • Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
 • Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
 • Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Щоб мати право подати заявку на участь у конкурсі та отримати фінансування в рамках гранту проекту USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», претендент повинен відповідати таким критеріям:

 • бути неамериканською неурядовою, комерційною, або некомерційною організацією, зареєстрованою в Україні;
 • не повинний бути в «Переліку сторін, виключених з програм федеральних закупівель і незакупівель»;
 • не  бути пов’язаним з HRS або будь з ким з його директорів, посадових осіб або співробітників;
 • організації, цілі яких не узгоджуються з широкими цілями Проекту HRS, також не мають права на участь;
 • бути зареєстрованим у SAM.gov та мати унікальний ідентифікаційний номер підприємства.

Не мають права подавати заявки на отримання гранту: фізичні особи, політичні організації, державні установи, державні установи (посадовці) національного або міського рівня  та релігійні групи .

Серед додаткових вимог до відповідних організацій:

 • Досвід роботи зі стейкхолдерами в українській системі охорони здоров’я, включно з роботою з органами місцевого самоврядування.
 • Професійні якості запропонованої імплементаційної команди є адекватними для виконання описаних заходів або запропонований підхід до швидкого залучення на необхідних професіоналів та експертів.

Детальна та повна інформація щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт міститься в ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРАНТОВИЙ КОНКУРС (RFA 206_HRS_2 7_2 9_fin to approve_Apr 11 2024) та на порталі грантів (https://dgrants.fluxx.io ).

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів (https://dgrants.fluxx.io/ ). 

Заявники, що планують брати участь у грантовому конкурсі Проекту,  повинні зареєструватися на порталі, і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу. Заявники, що подавалися на гранти від Проекту лише до квітня 2023 року, повинні знову пройти реєстрацію на грантовому порталі. Всі, хто реєструвався з травня 2023 року, повторної реєстрації не потребують.

На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу [email protected] до кінця робочого дня 19 квітня 2024 року. Відповіді на питання будуть надіслані всім учасникам не пізніше 23 квітня 2024 року.

Інформаційний вебінар відбудеться о 16:00  18 квітня 2024 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти [email protected] до 11:00 – 18 квітня 2024 року.

Заявки приймаються до 23:59 (за Київським часом) 12 травня 2024 року.


Останні публікації цього розділу:

Запит пропозиції на закупівлю послуг зовнішнього аудиту проєкту

Тендер # RFP-4-J4A-05-2024 на надання послуг з архітектурного планування та інженерно-конструкторських послуг

Тендер на послуги з організації та проведення комплексного аналізу та формування методології визначення розмірів зборів та внесків

Запит на отримання цінової пропозиції на оснащення та послуги встановлення охоронно-пожежної системи

Конкурс на відбір надавача послуг зі створення документального фільму з метою зменшення стигми по відношенню до отримання послуг з психічного здоров’я

Відкритий тендер на закупівлю послуг супервізора/-ки психологів/-инь