Конкурс з проведення аналізу національних практик планування, впровадження та оцінки регіональних програм охорони здоров’я

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Конкурс грант(1)
Конкурс з проведення аналізу національних практик планування, впровадження та оцінки регіональних програм охорони здоров’я

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує конкурс на отримання гранту для на проведення аналізу національних практик планування, впровадження та оцінки регіональних програм охорони здоров’я, врахування кращого міжнародного досвіду та розробка рекомендацій щодо вдосконалення регіональних програм охорони здоров’я в Україні.

Метою цього гранту є розробка рекомендацій щодо планування, впровадження та оцінки виконання регіональних програм у сфері охорони здоров’я, включаючи ключові показники ефективності; поширення розроблених рекомендацій серед зацікавленої аудиторії, а також надання технічної допомоги окремим органам місцевого самоврядування щодо оновлення та розробки регіональних програм у сфері охорони здоров’я.

Грантові заявки необхідно подати до 10 лютого 2023 року включно.

Загальна сума гранту не перевищуватиме 3 150 000 гривень. Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

 • Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
 • Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
 • Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
 • Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
 • Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Щоб мати право подати заявку на участь у конкурсі та отримати фінансування в рамках гранту проекту USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», претендент повинен відповідати таким критеріям:

 • бути неамериканською неурядовою, комерційною, або некомерційною організацією, зареєстрованою в Україні не менше 3-х років;
 • не повинний бути в «Переліку сторін, виключених з програм федеральних закупівель і незакупівель»;
 • не  бути пов’язаним з HRS або будь з ким з його директорів, посадових осіб або співробітників;
 • організації, цілі яких не узгоджуються з широкими цілями Проекту HRS, також не мають права на участь;
 • бути зареєстрованим у SAM.gov та мати унікальний ідентифікаційний номер підприємства.

Не мають права подавати заявки на отримання гранту: фізичні особи, політичні організації, державні установи, державні установи (посадовці) національного або міського рівня  та релігійні групи .

Серед додаткових вимог до відповідних організацій:

 • Досвід роботи зі стейкхолдерами в українській системі охорони здоров’я, включно з роботою з органами місцевого самоврядування.
 • Професійні якості запропонованої імплементаційної команди є адекватними для виконання описаних заходів або запропонований підхід до швидкого залучення на необхідних професіоналів та експертів.

Детальна та повна інформація щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт міститься в ОГОЛОШЕННІ ПРО ГРАНТОВИЙ КОНКУРС, що міститься в додатку до даного оголошення (HRS RFA 44_Local budgets_act 2_6_fin) та на порталі грантів (https://dgrants.fluxx.io).

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів (https://dgrants.fluxx.io/ ). 

Заявники, що планують брати участь у грантовому конкурсі Проекту,  повинні зареєструватися на порталі, і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу. Ті заявники, що раніше подавалися на гранти від Проекту повинні знову пройти реєстрацію на грантовому порталі.

На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу [email protected] до кінця робочого дня 19 січня 2023 року. Відповіді на питання будуть надіслані всім учасникам не пізніше 20 січня 2023 року.

Інформаційний вебінар відбудеться о 16:00  18 січня 2023 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти [email protected] до 11:00 – 18 січня 2023 року.

Заявки приймаються до 23:59 (за Київським часом) 10 лютого 2023 року.


Останні публікації цього розділу:

Запит на пропозиції:Комплексні логістичні послуги

Конкурс міні-грантів на дослідницькі проєкти в громадах від Cedos та IEP

Посольство Швейцарії в Україні. Оголошення конкурсу (1): Проект «Планування водовідведення (ПВВ) Апостолове»

Посольство Швейцарії в Україні. Оголошення конкурсу: Проект «Планування водопостачання (ПВП) Апостолове»

Тендер на закупівлю медично-реабілітаційного обладнання для медзакладів Харківської області

Тендер на закупівлю юридичних послуг щодо укладення зовнішньоекономічних договорів