Скасовано! Конкурс на отримання гранту для забезпечення профілактики вигорання медичних працівників шляхом організації надання психологічної підтримки (RFA 42)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тренінг, воркшоп, майстер клас, навчання, освіта
Скасовано! Конкурс на отримання гранту для забезпечення профілактики вигорання медичних працівників шляхом організації надання психологічної підтримки (RFA 42)

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) скасовує конкурс на отримання гранту для профілактики вигорання шляхом надання психологічної підтримки медичним працівникам – RFA 42. Учасників, що пройшли інформаційний грантовий вебінар буде поінформовано електронною поштою. За подальшими грантами від Проекту просимо слідкувати на порталі «Громадський Простір» 


 

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує конкурс на отримання гранту для забезпечення профілактики вигорання медичних працівників шляхом організації надання психологічної підтримки. 

Метою цього гранту є забезпечення надання психологічної підтримки та допомоги медичним працівникам, організація проведення тренінгових зустрічей з психологом для пошуку відповідей на найбільш нагальні запити та потреби у 15 закладах охорони здоров’я, створення на їхній базі кабінету психолога, забезпечення вільного та безперешкодного доступу до цієї послуги в закладі, турбуючись таким чином про психологічне здоров’я персоналу.

Загальна сума гранту не перевищуватиме 8 400 000 гривень. Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

 • Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
 • Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
 • Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
 • Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
 • Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Щоб мати право подати заявку на участь у конкурсі та отримати фінансування в рамках гранту проекту USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», претендент повинен відповідати таким критеріям:

 • бути неамериканською неурядовою, комерційною, або некомерційною організацією, зареєстрованою в Україні не менше 3-х років;
 • не повиннийбути в «Переліку сторін, виключених з програм федеральних закупівель і незакупівель»;
 • не  бути пов’язаним з HRS або будь з ким з його директорів, посадових осіб або співробітників;
 • організації, цілі яких не узгоджуються з широкими цілями Проекту HRS, також не мають права на участь.
 • бути зареєстрованим у SAM.govта мати унікальний ідентифікаційний номерпідприємства.

Не мають права подавати заявки на отримання гранту: фізичні особи, політичні організації, державні установи, державні установи (посадовці) національного або міського рівня  та релігійні групи .

Серед додаткових вимог до відповідних організацій:

 • Має досвід роботи зі стейкхолдерами в українській системі охорони здоров’я.
 • Має глибокі знання та досвід в організації психологічної підтримки та допомоги.
 • Має досвід розробки та впровадження навчальних програм та тренінгів для психологів. Організація повинна продемонструвати, що існує висока ймовірність успіху в поєднанні минулих результатів, низького ризику і професійної діяльності.
 • Професійна та технічна кваліфікація організації, досвід та комунікативні навички, які будуть залучені до цього гранту.
 • Інші відносини, асоціації, діяльність та інтереси організації не створюють конфлікту інтересів при здійсненні грантової діяльності.
 • Організація не повинна бути постачальником послуг у сфері надання грантів або мати залежні відносини з такими постачальниками послуг.
 • Досвід виконання заходів, які він застосовує, є плюсом.
 • Пропонований персонал з відповідним досвідом (будь ласка, надайте резюме для команди проекту).

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

КОНКУРС СКАСОВАНО!

 


Останні публікації цього розділу:

Навчання депутатів місцевих рад і старост громад

Запит на надання комерційних пропозицій на постачання масляних обігрівачів в рамках реалізації проєкту інфраструктурної підтримки лікарень та закладів охорони здоров’я в Україні (Winter in Hospitals 2022/2023)

Запит на надання комерційних пропозицій на постачання бойлерів (50 л, 80 л, 100 л)

Запит на надання комерційних пропозицій на постачання інфрачервоних обігрівачів в рамках реалізації проєкту інфраструктурної підтримки лікарень та закладів охорони здоров’я в Україні (Winter in Hospitals 2022/2023)

Запит на надання комерційних пропозицій на постачання обігрівачів електричних конвекторного типу

Запит цінової пропозиції на логістичну підтримку заходу (PRF 44)