Конкурс на одержання субгранту «Ми консультуємо, ви експортуєте»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


chemonics_logo
Конкурс на одержання субгранту «Ми консультуємо, ви експортуєте»

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) розглядає можливість надання одного субгранту українським недержавним підприємствам, громадським організаціям, бізнес-асоціаціям, що мають досвід у наданні інформаційно-консультаційних послуг, спрямованих на сприяння експорту  харчової продукції українського виробництва у цільових ланцюгах Проекту АГРО (фрукти та овочі, молоко і м’ясо, риба і аквакультура, кондитерські вироби, домашня птиця окрім курей).

МЕТА ЗАПИТУ:

Велика кількість ММСП відчувають значні труднощі пов’язані із доступом до ринкової інформації, в першу чергу, в питаннях, пов’язаних з експортом продукції, доволі часто експортують свою продукцію на так звані «посередницькі» ринки, по демпінговим цінам. Малим та середнім виробникам не вистачає знань та навичок ведення зовнішньоекономічної діяльності. Більшість з них не в змозі сформувати повноцінні відділи маркетингу та експорту, фахово працювати з ринковою інформацією. Проект АГРО має на меті сприяти розвитку експорту ММСП власної продукції, шляхом надання доступу таким ММСП до інформаційних, консультаційних та навчальних послуг.

Для вирішення вищезазначених питань Проект АГРО передбачає надання одного субгранту для українських недержавних підприємств, громадських організацій, бізнес-асоціацій, що спеціалізуються на наданні інформаційно-консультаційних послуг ММСП. Передбачається, що діяльність сприятиме посиленню експорту у цільових ланцюгах Проекту АГРО шляхом збуту та просування продукції на цільові експортні ринки, навчання та консультування виробників щодо вимог на цільових ринках. Цей підхід дозволить покращити якість послуг та рівень довіри й співпраці між виробниками та постачальниками послуг. Зрештою, ММСП отримають доступ до послуг, які на сьогодні є важкодоступними для них.

Конкретні заходи повинні бути спрямовані на надання послуг ММСП, які працюють у цільових ланцюгах Проекту АГРО і можуть включати (але не обмежуються):

  • Консультаційно-інформаційні послуги.
  • Послуги з маркетингу та просування продукції; пошук покупців; просування інформації про компанію і продукцію в мережі інтернет та соціальних медіа.
  • Проведення онлайн та оффлайн навчальних заходів (залучення жінок та людей з особливими потребами до заходів через особливі інструменти та інформування про ці можливості).
  • Проведення іншої активності, спрямованої на збільшення експорту ММСП в цільових ланцюгах.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Проект АГРО проведе передзаявочний онлайн семінар 06 квітня 2021 р. з 12.00 до 14.00 години за київським часом. Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі III ЗПЗ № 30 критеріям прийнятності та бажають взяти участь у цьому семінарі, повинні підтвердити свою участь, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону до 05 квітня 2021 р. на адресу [email protected] з посиланням у темі листа на RFA № 30.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному форматі на нижчезазначену адресу електронної пошти з посиланням на RFA №30. Заявки повинні бути подані не пізніше 18:00 за місцевим часом 19 квітня 2021 р. на адресу: [email protected].

Усі питання щодо ЗПЗ №30 просимо надсилати на ім’я менеджера відділу субгрантів і контрактів Аліну Пікінер, на електронну адресу: [email protected] з посиланням на RFA № 30 у темі листа.

Повний опис технічного завдання та інструкцій щодо підготовки та подання заявок наведені у Запиті на подання заявок на одержання субгранту (RFA/ЗПЗ) №30 за посиланням.

Завантажити додатки.


Останні публікації цього розділу:

50 стипендій для відвідування Lviv Urban Forum

Конкурсні торги на закупівлю послуг УЗД вен

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень