Конкурс на “Найактивніший Євроклуб” Євроквізу-2022

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Kulchytska

07.07.1
Конкурс на “Найактивніший Євроклуб” Євроквізу-2022

Запрошуємо взяти участь у новому конкурсі «Найактивніший Євроклуб” Євроквізу-2022. П’ять найбільш успішних Євроклубів отримають сертифікати переможців та сувеніри від Представництва ЄС в Україні. 

Як взяти участь у Конкурсі?

1. Грайте у новий Євроквіз https://euroquiz.org.ua/euroquiz. Кожного місяця на учасників чекають нові теми і нові питання. Перший тур присвячений Протидії дезінформаціїСім турів гри триватимуть до 31 січня 2023, тож у вас є вдосталь часу. Залучайте якнайбільше євроклубівців до гри.

2. У лютому 2023 року Координатори Євроклубів мають подати організаторам Конкурсу списки своїх гравців, які входили до першої сотні рейтингової таблиці будь-якого з семи турів (у молодшій та старшій віковій категоріях).

Ці дані зберігатимуться на нашому сайті, тому Ви зможете відслідкувати усіх своїх гравців. У списку можуть враховуватись Координатор/Координаторка Євроклубу, євроклубівці і випускники Євроклубу та члени їх сімей будь-якого віку.

Хай за нами буде мир і перемога!


Останні публікації цього розділу:

Відкритий тендер на закупівлю послуг групових та індивідуальних психологічних консультацій у підлітковому просторі в містах Рівне, Ірпінь та Полтава

Тендер на закупівлю будівельних матеріалів для навчальних закладів

Тендер на закупівлю обладнання для харчоблоків навчальних закладів

Тендер на проведення фінансового авдиту

Публічне запрошення до участі у тендері: Проведення реконструкції спортивної зали

Тендер на послуги із бухгалтерського обліку