Конкурс мінігрантів з організаційного розвитку для громадських та благодійних організацій, що впроваджують гуманітарні ініціативи

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
[email protected]

ГРАНТОВИЙ КОНКУРС З ОРГАНІЗАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ (1)
Конкурс мінігрантів з організаційного розвитку для громадських та благодійних організацій, що впроваджують гуманітарні ініціативи

Стартує конкурс міні-грантів з організаційного розвитку для зареєстрованих та діючих в Україні громадських та благодійних організацій, що впроваджують свої ініціативи для врегулювання гуманітарної кризи в Україні, зумовленої війною в Україні.

Конкурс проводиться в межах проєкту “Шлях до локалізації механізмів захисту дітей в контексті гуманітарного реагування в Україні”, що реалізовується Ресурсним центром НДО у співпраці з Українським Гуманітарним Фондом.

Мета проєкту: підсилення спроможностей громадського сектору в Україні.

Розмір міні-гранту: у межах конкурсу планується надати ~10 міні-грантів розміром до 2 000 USD кожен. Заявники мають подавати бюджет проєктної пропозиції в національній валюті (грн).

Період подачі заявки: до 24 лютого 2023 року.

Період реалізації заявки: незалежно від дати початку, запропонована програмна діяльність має завершитись до 15 червня 2023 року.

Реалізація грантових коштів може включати в себе: оплату послуг експертів, тренерів, консультантів тощо. Окрім цього грантова програма може включати в себе тренінги, зовнішню оцінку потенціалу/рівня розвитку ОГС, фасилітацію та фінансовий аудит.

Положення конкурсу, проєктну зявку та приклад бюджету Ви можете знайти у прикріплених документах.

Проєктні пропозиції разом з додатками мають бути подані в електронному вигляді на адресу [email protected] не пізніше 24 лютого 2023 року. В темі листа має бути зазначено: “Заявка “назва вашої організації” на конкурс міні-грантів”.

Кінцевий термін подачі заявок — 24 лютого 2023 року до 17:00. Проєктна пропозиція заповнюється і подається українською мовою.

Всі учасники конкурсу матимуть доступ до результатів відбору, де будуть висвітлені переможці, для підтвердження прозорості грантового конкурсу.

У разі виникнення питань просимо звертатися за електронною адресою: [email protected]

Грантова заявка.NGORC Grant
Положення про конкурс.NGORC Grant
Бюджет.NGORC Grant

 


Останні публікації цього розділу:

Поставка сімейних гігієнічних наборів (1000 штук)

Фотоконкурс «Єврейські кладовища в Україні»: залишилося 30 днів

Тендер на закупівлю вікон металопластикових

Закупівля обладнання та витратних матеріалів для фітолабораторій

Тендер на закупівлю рекламних матеріалів

Конкурс на закупівлю реагентів для секвенування зразків стічних вод