Конкурс малюнків «Конституція України – символ незалежності держави», з нагоди Дня Конституції

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


конкурс (8)
Конкурс малюнків «Конституція України – символ незалежності держави», з нагоди Дня Конституції

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея, Відділ молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації далі – Організатори) та за підтримки Благодійного фонду «Об’єднання світових культур»,  Української асоціації підтримки творчої молоді проводять  конкурс  малюнків «Конституція України – символ незалежності держави».

Учасником Конкурсу може бути дитина, що проживає та/або навчається на території Дніпровського району міста Києва.

На Конкурс подаються індивідуально підготовлені конкурсні роботи учнів. Конкурсні роботи повинні бути пов’язані з загальною тематикою Конкурсу.

Конкурсні роботи повинні бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) на форматі А4.

Конкурсна робота може бути подана до 01 червня 2021 року:

- в електронному варіанті (у відсканованому форматі, JPG), шляхом направлення відповідного листа на електрону адресу [email protected] (обов’язково зазначити в темі – «День Конституції»);

- АБО в оригінальному варіанті, шляхом направлення поштовим зв’язком за наступними реквізитами: 02147, м. Київ, а/с  34, отримувач: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення або УКЦППОН (тел. 0955031091).

До конкурсною роботи обов’язково подається  заявка у довільній формі  (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви конкурсної роботи та короткого (1-2 речення) описання зображеного на фото)). Будь-яке офіційне оформлення (засвідчення печаткою чи подання заявки на бланку навчальному закладі) не вимагається. У разі подання конкурсної роботи в електронному варіанті, заява повинна бути відправлена в форматі WORD.

Кожен учасник може подати не більше 5 конкурсних робіт.

Переможцям Конкурсу вручається Диплом (1, 2, 3 ступенів) та цінні подарунки.

Заступник голови оргкомітету Єршова Юлія Олександрівна.


Останні публікації цього розділу:

Консультант/ка з оперативної параюридичної допомоги ЛЖВ, ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ»

Закупівля послуг із проведення комплексного аналізу ринку гуманітарного розмінування в Україні

Ставайте організатор/ками Всеукраїнської толоки у своїй громаді

Запит на пропозиції: Закупівля послуг друку та виготовлення брендованої продукції / RFQ: Purchase of printing services and production of branded materials

Тендер на постачання насіння твердої озимої пшениці для субреципієнтів Програми USAID АГРО

Конкурс концепцій на Фонд Інноваційних Комунікаційних Досліджень