Конкурс інформаційно-аналітичних матеріалів «Соціальні послуги Чугуєва – зміни на користь громади»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


daily_news
Конкурс інформаційно-аналітичних матеріалів «Соціальні послуги Чугуєва – зміни на користь громади»

Харківський інститут соціальних досліджень оголошує конкурс статей про соціальні послуги в місті Чугуїв Харківської області, який триватиме до 27 серпня 2017 року.

Метою конкурсу є сприяння критичній оцінці  змін, що відбуваються у сфері соціальних послуг, та інформуванню про ключові соціальні виклики, що постають перед громадою міста Чугуїв. Завдяки конкурсу, мешканці  міста отримають можливість ознайомитись із проблемами і перспективами розвитку системи соціальних послуг, включитися у створення нової якості соціальних послуг у своїй громаді.

До розгляду приймаються матеріали, готові до публікації або опубліковані у ЗМІ (газетах, журналах, інтернет-виданнях, відео-сюжетах тощо на районному чи обласному рівні) у поточному році.

Конкурсні матеріали можуть стосуватися як загальних, так і конкретних аспектів надання соціальних послуг у місті Чугуїв, зокрема таких:

 • поліпшення якості наявних та запровадження нових соціальних послуг;
 • роль громади у формуванні та наданні послуг;
 • взаємодія органів місцевого самоврядування та громадських організацій у соціальній сфері;
 • потреби незахищених категорій м. Чугуїв (одинокі матері, сім’ї з дітьми-інвалідами, люди з інвалідністю, люди похилого віку, ВПО, ветерани АТО, військові та їхні сім’ї, тощо) і як вони задовольняються тощо.

Призовий фонд.

У рамках конкурсу  передбачені три нагороди :

І премія     –  3000 грн.

ІІ премія    –  2000 грн.

ІІІ премія   –  1000 грн.

Вимоги до конкурсних матеріалів:

 • від 2 000 до 15 000 знаків
 • мають стосуватися соціальних послуг
 • мають стосуватися громади Чугуєва та її потреб

 Критерії оцінювання матеріалів:

 • Відповідність матеріалу тематиці конкурсу;
 • Дотримання журналістських стандартів у висвітленні проблематики (достовірність, повнота інформації, чесність, об’єктивність тощо);
 • Збалансоване висвітлення експертних думок, представлення різних точок зору;
 • Використання візуалізаційних інструментів для підвищення зацікавленості матеріалом, сприйняття та розуміння матеріалу цільовою аудиторією  (фото, відео, інфографіка);
 • Висвітлення у матеріалі власних обґрунтованих висновків, прогнозів та рекомендацій;
 • Глибина дослідження теми та використання достовірних даних.

Розгляд заявок з матеріалами Конкурсу та визначення переможців буде здійснено журі Конкурсу, до складу якого запрошені журналісти, представники громадськості та фахівці з питань соціальних послуг.

Конкурс не передбачає обмежень щодо кількості медіа-матеріалів від одного учасника, але для подання  кожного матеріалу необхідно заповнити окрему анкету

Щоб взяти участь у конкурсі необхідно у період з 13 липня  до 27 серпня 2017 року надіслати анкету та матеріал за адресою [email protected] з поміткою в темі «Конкурс» та файлами у додатку.

Питання щодо конкурсу можна надсилати на електронну пошту [email protected]. Визначення переможців відбудеться до 11 вересня 2017 року. Інформація про результати конкурсу буде надана електронною поштою та розміщена на сайті Харківського інституту соціальних досліджень http://khisr.kharkov.ua.

Конкурс відбувається в рамках проекту «Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг» за фінансової підтримки Європейського Союзу та за сприяння Чугуївської міської ради. Детальніше про проект ХІСД ви можете прочитати за посиланням.

АНКЕТА учасника


Останні публікації цього розділу:

Закупівля послуг з організації заходів (м. Київ)

Набір на участь у тренінг-курсі для практикуючих психологів

Конкурс стипендій на журналістські розслідування

Конкурс на закупівлю експертних послуг зі здійснення моніторингу та оцінки

Закупівля послуг магнітно-резонансної томографії (МРТ) та комп’ютерної томографії (КТ)

Програма фонду EVZ «Ми поруч! Підтримка людей, що постраждали від нацизму»