Конкурс грантових заявок на розробку та реалізацію креативних комунікаційних заходів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Anastasiia_TCA

pexels-cottonbro-3201466
Конкурс грантових заявок на розробку та реалізацію креативних комунікаційних заходів

Проєкт «Трансформація комунікацій» (ТСА) оголошує конкурс грантових заявок на розробку та реалізацію креативних комунікаційних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та залучення українського суспільства до вирішення питань соціальної інтеграції та гендерної рівності в Україні, з акцентом на потребах та викликах маргіналізованих груп.

ТСА прагне підтримати українські організації, які мають розуміння, досвід та знання у сфері стратегічних комунікаційних ініціатив, спрямованих на залучення вразливих груп до обговорення питань відновлення, а також інформування широкої громадськості України про виклики та можливості для цих груп під час процесу відновлення. Організації, які можуть співпрацювати з приватним сектором, урядом або іншими організаціями, щоб залучити українців до важливих розмов. У заявці заявники повинні продемонструвати доведену спроможність щодо поширення інформації зі зв’язками з групою(-ами) бенефіціарів, які визначені в описі проєкту.

Заявники повинні бути зареєстрованими в Україні неурядовими організаціями (НУО), організаціями громадянського суспільства (ОГС) [неприбутковими та прибутковими], місцевими кооперативами та приватними підприємствами, які офіційно створені, визнані та мають добру репутацію у відповідних органах влади України, а також дотримуються всіх застосовних цивільних та фінансових норм.

У четвер, 7 березня, з 15:00 до 16:00 за київським часом за проєктом буде проведено віртуальну конференцію перед подачею заявок. Цей захід дозволить зацікавленим заявникам дізнатися більше про процес подання заявок, зрозуміти технічні цілі гранту, а також поставити запитання щодо ЗНЗ. Заявники повинні повідомити про свою зацікавленість в участі у віртуальній конференції, надіславши листа на електронну адресу [email protected] не пізніше четверга, 7 березня, о 12:00 годині. Команда TCA з грантів надасть посилання для дистанційного приєднання до конференції тим заявникам, які висловлять свою зацікавленість у зазначений термін.

Зацікавлені заявники, які бажають отримати копію запиту на подання заявок, форму заявки та відповіді на найчастіші запитання повинні надіслати запит на електронну адресу [email protected] з темою листа RFA011. Заявки на гранти просимо надсилати до 31 березня 2024 року. У запиті на подання заявок міститься більш детальна інформація щодо процесу нагородження, включаючи вимоги до заявок.


Останні публікації цього розділу:

Послуги експерта/ки для надання консультаційних послуг в межах програми “Гендер у моїй громаді”

Конкурсні торги на закупівлю послуг з придбання, доставки та встановлення спортмайданчика на території КНП КМКНЛ «Соціотерапія»

Пакт шукає консультанта/ку з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (MHPSS)

Запит на надання цінових пропозицій на постачання оптичної сортувальної машини

Розробка та реалізація загальнонаціональної кампанії з питань ментального здоров’я.

Тендер з проведення сесії стратегічного планування діяльності