Конкурс грантових заявок на інноваційні комунікаційні проєкти в Україні від проєкту «Трансформація комунікацій»

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Anastasiia_TCA

pexels-bongkarn-thanyakij-3787317
Конкурс грантових заявок на інноваційні комунікаційні проєкти в Україні від проєкту «Трансформація комунікацій»

Проєкт «Трансформація комунікацій» (ТСА) оголошує конкурс грантових заявок на інноваційні комунікаційні проєкти в Україні, що базуються на наративах. TCA підтримає грантові заявки, спрямовані на протидію дезінформації, що зосереджуючись на одній або кількох наступних темах: 1) Об’єднання України; 2) Стійкість та реінтеграція: Стратегічні комунікації для звільнених та прифронтових територій; 3) Трансформація та відновлення. 

ТСА прагне підтримати українські організації, які мають розуміння, досвід та знання у сфері комунікації єдності, соціальної згуртованості, реформ та позитивних змін в Україні. За допомогою цих грантів ТСА хотіла б підтримати контент, заснований на даних, який досягне цільової аудиторії. У заявці заявник повинен продемонструвати свою здатність охопити цільову аудиторію, показати соціально-демографічний портрет аудиторії та запропоновані способи її охоплення, а також пояснити, чому охоплення саме цієї аудиторії є найбільш ефективним. 

Заявники повинні бути зареєстрованими в Україні неурядовими організаціями (НУО), організаціями громадянського суспільства (ОГС) [неприбутковими та прибутковими], місцевими кооперативами та приватними підприємствами, які офіційно створені, визнані та мають добру репутацію у відповідних органах влади України, а також дотримуються всіх застосовних цивільних та фінансових норм.

Зацікавлені заявники, які бажають отримати копію запиту на подання заявок, форму заявки та відповіді на найчастіші запитання повинні надіслати запит на електронну адресу [email protected] з темою листа APS010. Заявки на гранти просимо надсилати до 28 червня 2024 року. У запиті на подання заявок міститься більш детальна інформація щодо процесу нагородження, включаючи вимоги до заявок.


Останні публікації цього розділу:

Тендер із закупівлі послуги кейтерингу для проведення тренінгів

Запит пропозицій постачальників із закупівлі бронежилетів

Запит пропозицій постачальників із закупівлі тактичних балістичних шоломів

Конкурс: розробка рекомендацій з удосконалення бюджетування на місцевому рівні у сфері охорони здоров’я

Закупівля Тренінгових програм по Кібербезпеці для Програми підвищення кваліфікації для викладачів ЗВО

Конкурс пропозицій на придбання акаунтів онлайн-платформ для навчання

 • Karina Manko

  Добрий день. Відправили запит на отримання інформації щодо участі в проєкті, але відповіді так і не отримали. Які є шляхи коммунікації з організацією?

 • Андрей

  Вітаю.
  Така сама проблема. Зверталися через пошту зазначену в пропозиції. Однак, відповіді не отримали.
  Як можна отримати копію запиту на подання заявок, форму заявки та відповіді на найчастіші запитання?

  • команда ТСА

   Доброго дня, шановні апліканти. На жаль виникли проблеми з сервером. Відповимо всім найближчим часом. Вибачте за незручності