Конкурс грантів ТСА для інноваційних комунікаційних проєктів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Anastasiia_TCA

pexels-bongkarn-thanyakij-3787317
Конкурс грантів ТСА для інноваційних комунікаційних проєктів

Проєкт «Трансформація комунікацій» (ТСА) оголошує конкурс грантових заявок на інноваційні комунікаційні проєкти в Україні, що базуються на наративах. TCA підтримає грантові заявки, спрямовані на протидію дезінформації, що зосереджуючись на одній або кількох наступних темах: 1) Об’єднання України; 2) Стійкість та реінтеграція: Стратегічні комунікації для звільнених та прифронтових територій; 3) Трансформація та відновлення. 

Увага! Строк прийому заявок до Конрурсу APS-010  скорочено. Заявки приймаються до 31 травня 2024 року.

APS-010 було оновлено наступним чином: ТCА планує виділити близько 200 000 доларів США у вигляді грантів. Очікується, що кожен грант може становити до 25 000 доларів США, але остаточна сума буде залежати від грантової діяльності, а остаточні переговори та розмір гранту буде визначатися на розсуд Кімонікс. Кімонікс може вирішити виділити більше або менше коштів від загального обсягу фінансування на власний розсуд.

ТСА прагне підтримати українські організації, які мають розуміння, досвід та знання у сфері комунікації єдності, соціальної згуртованості, реформ та позитивних змін в Україні. За допомогою цих грантів ТСА хотіла б підтримати контент, заснований на даних, який досягне цільової аудиторії. У заявці заявник повинен продемонструвати свою здатність охопити цільову аудиторію, показати соціально-демографічний портрет аудиторії та запропоновані способи її охоплення, а також пояснити, чому охоплення саме цієї аудиторії є найбільш ефективним. 

Заявники повинні бути зареєстрованими в Україні неурядовими організаціями (НУО), організаціями громадянського суспільства (ОГС) [неприбутковими та прибутковими], місцевими кооперативами та приватними підприємствами, які офіційно створені, визнані та мають добру репутацію у відповідних органах влади України, а також дотримуються всіх застосовних цивільних та фінансових норм.

Зацікавлені заявники, які бажають отримати копію запиту на подання заявок, форму заявки та відповіді на найчастіші запитання можуть ознайомитись з повним пакетом документів за посиланням: Transformation Communications – External – APS010_Workshop 24.01.2024 – Усі документи (sharepoint.com), пароль: APS010!2024

Заявки на гранти просимо надсилати повний пакет заявки на електронну адресу [email protected] з темою листа APS010 до 31 травня 2024 року. У запиті на подання заявок міститься більш детальна інформація щодо процесу нагородження, включаючи вимоги до заявок.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на логістичну підтримку заходу 2 стратегічні сесії ITOCA в Києві

Запит комерційної пропозиції на послуги перекладу

Пошук підрядника, який побудує під ключ наземну сонячну електростанцію на очисних спорудах у Богуславі

Закупівля брендованої продукції для потреб ГО "Проліска"

Закупівля гігієнічних наборів 2-х типів

Відкриті торги на встановлення фільтрів зворотного осмосу

 • Karina Manko

  Добрий день. Відправили запит на отримання інформації щодо участі в проєкті, але відповіді так і не отримали. Які є шляхи коммунікації з організацією?

 • Андрей

  Вітаю.
  Така сама проблема. Зверталися через пошту зазначену в пропозиції. Однак, відповіді не отримали.
  Як можна отримати копію запиту на подання заявок, форму заявки та відповіді на найчастіші запитання?

  • команда ТСА

   Доброго дня, шановні апліканти. На жаль виникли проблеми з сервером. Відповимо всім найближчим часом. Вибачте за незручності