Конкурс грантів від ПРООН, спрямованих на покращання можливостей працевлаштування та самозайнятості людей з інвалідністю у Вінницький, Дніпропетровський, Львівській, Київський областях та м. Києві

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
borodina_n

грант
Конкурс грантів від ПРООН, спрямованих на покращання можливостей працевлаштування та самозайнятості людей з інвалідністю у Вінницький, Дніпропетровський, Львівській, Київський областях та м. Києві

ПРООН впроваджує проєкт «Підтримка реабілітації людей з інвалідністю, спричиненою війною», спрямований на те, щоби громади включно з вразливими верствами населення та ВПО, були більш стійкими та отримували справедливу користь від більшої соціальної згуртованості, якісних послуг та підтримки у відновленні.

У межах цього грантового конкурсу ПРООН прагне залучити громадські організації до подачі заявок за двома тематичними напрямками.

Лот 1

Підтримка ініціатив публічно-приватного партнерства, спрямованих на покращення соціально-економічної інтеграції людей з інвалідністю та сприяння їхньому працевлаштуванню у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській та Київській областях і місті Києві. Це включає громадські ініціативи з надання професійної підготовки на базі закладів професійно-технічної освіти (ПТО) та навчання на робочому місці на місцевих підприємствах, оплачуваного стажування, додаткової підтримки для сприяння працевлаштуванню чи можливостей самозайнятості, зокрема підвищення мотивації до підприємницької діяльності і розвитку соціального підприємства та сприяння рівному та недискримінаційному підбору кадрів серед роботодавців.

Лот 2

Сприяння створенню або покращенню можливостей працевлаштування та самозайнятості для людей з інвалідністю у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Київській областях та місті Києві. Такі ініціативи включають залучення людей з інвалідністю до самозайнятості та підприємництва через навчання та підтримку стартапів.

Територія реалізації грантових проєктів: Вінницька, Дніпропетровська, Львівська та Київська області і м. Київ.

Очікується, що тривалість запропонованих проєктів не перевищуватиме двох місяців.

Кінцевий термін подання проєктних пропозицій – 26 листопада 2023 року, 23:59.

Докладніше з умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю послуг з оренди легкових автомобілів з водіями

Продовження конкурсу грантів для громадських організацій Закарпатської та Івано–Франківської області

Тендер: постачання супутникових телефонів для забезпечення телекомунікаційного зв’язку в зоні бойових дій та умовах блекауту

Програма USAID АГРО підтримає розвиток центрів агроскаутингу

Конкурс на надання ілюстраційних\дизайнериських послуг. Call for illustration\design services

Tендер на залучення експерта/експертки для проведення фасилітації та експертного супроводу в процесі розробки комунікаційної стратегії ГО «Молодіжна Платформа»