Конкурс грантів від Helvetas Swiss Intercooperation

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Petr Base

grant_uhfyn(2)
Конкурс грантів від Helvetas Swiss Intercooperation

Оголошення  

про прийом заявок на участь у конкурсі грантів з метою підтримки місцевих колективних ініціатив, пов’язаних з відновленням та ремонтом, а також задоволенням критичних гуманітарних потреб  Харківської та Київської областей 

Helvetas Swiss Intercooperation розпочинає конкурс надання грантів з метою підтримки місцевих колективних ініціатив, пов’язаних з відновленням та ремонтом об’єктів приватної забудови та громадської інфраструктури, а також задоволенням критичних гуманітарних потреб. У конкурсі можуть брати участь зареєстровані та діючі в Україні громадські та благодійні організації, які впроваджують свої ініціативи, спрямовані на врегулювання гуманітарної кризи в Україні. 

Конкурс проводиться в рамках реалізації проєкту “Підтримка відновлення України”, який реалізується в межах допомоги Україні з боку Швейцарії за фінансування Swiss Solidarity.  

Метою проєкту є підтримка місцевих ініціатив, організацій громадянського суспільства задля задоволення критичних потреб на рівні громад, дотримуючись підходу до реагування на кризові ситуації у відповідь на потреби  громади. Заохочуються та підлягають високій оцінці заходи, що доповнюють активності Харківського та Київського Ремонтних хабів, які надають послуги: 

 • безкоштовного використання складських приміщення та майстерні;  
 • надання у користування мобільних інструментів ГО та бенефіціарам для проведення відновлювальних робіт;  
 • сприяння співпраці та координації в частині передачі будівельних матеріалів ГО та волонтерським групам міжнародними партнерами та іншими гуманітарними організаціями.  

Гранти надаватимуться на такі типи цілей:  

 • легкий/середній ремонт пошкоджених внаслідок бойових дій об’єктів приватної забудови та громадської інфраструктури, в межах заходів із вінтеризації (підготовки до проходження зимового сезону шляхом утеплення будівель і т.п.), а саме: приватних будинків/квартир у сільській місцевості, шкіл, дитячих садків, медичних закладів, бомбосховищ,  тощо. 

* Гранти не надаватимуться на усунення капітальних пошкоджень будівель 

Локалізація діяльності: Харківська та Київська області (діяльність в інших регіонах не буде підтримуватися в рамках цього конкурсу). 

Розмір гранту: в рамках конкурсу буде підтримано орієнтовно 15 ініціатив попередньо узгоджених із місцевою владою на суму до 1,2 млн. грн. кожна (сума гранту може відрізнятися в залежності від пропозиції та проєкту, який буде оцінюватися комітетом Helvetas).  

Початок подачі заявки: 23 травня 2024 року.  

Дедлайн подачі заявок: 9 червня 2024 року. 

Період реалізації проєкту: липень 2024 – листопад 2024 

Мінімальна тривалість проєкту – 2 місяці, максимальна – 5 місяців. 

Реалізація грантових коштів може включати: 

 • Закупівлю різних матеріалів відповідно до закупівельної політики Helvetas; 
 • Оплату праці членів команди, які займаються реалізацією проєкту (найманий працівник або приватний підприємець) – не більше 25% від загальної суми бюджету; 
 • Оренду складу та офісного приміщення, транспорт та паливо та інші адміністративні витрати – не більше 22% від загальної суми бюджету. 

Не покриваються в рамках грантової програми: 

- Закупівля предметів військового призначення; 

- Закупівля лікарських засобів та предметів медичного призначення. 

Додатки: 

Repair Grants_Положення про конкурс

Repair Grants_Грантова заявка

Repair grants Бюджет шаблон

Проєктні пропозиції українською мовою з необхідними додатками надсилайте на електронну адресу [email protected]  до 09 червня  2024 року включно. У темі листа, будь ласка, зазначте “Проєктна заявка “назва вашої організації” на участь у конкурсі грантів в рамках проєкту  “Підтримка відновлення України”. 

Необхідний пакет документів:   

 • Заповнена грантова заявка;  
 • Заповнена бюджетна форма; 
 • Витяг з ЄДР; 
 • Довідка про неприбутковість;  
 • Статут;  
 • Довідка про відкриття рахунку; 
 • Паспорт та РНОКПП підписанта договору від організації; 
 • Документ, що підтверджує право підпису (протокол призначення керівника або довіреність); 
 • Звіт/акт за результатами проведення технічного обстеження пошкодженого внаслідок бойових дій об’єкту; 
 • Фото/відео об’єктів для відновлення, рекомендаційні листи, запити від органів місцевої влади/представників громади/керівників комунальних закладів тощо. 

Helvetas надаватиме адміністративну підтримку всім організаціям, які отримають гранти. Це може включати підтримку в управлінні проєктами, моніторингу діяльності, бухгалтерському обліку та звітності.


Останні публікації цього розділу:

Закупівля «Аудиторські послуги»

Конкурс на надання послуг тьютора до МБФ "СЕЙВД"

REQ-KYI-24-0089 - Закупівля навчання з медіа права для ФГВ

Запрошення до участі у процесі закупівлі на укладання договорів про надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень

Тендер на проведення поточного ремонту в приміщенні Молодіжного центру м. Хирів Самбірського району Львівської області

Тендер на закупівлю індивідуальних психологічних консультацій та консультацій групової терапії