Конкурс грантів “Підтримка розвитку туризму в регіонах”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Screenshot_57
Конкурс грантів “Підтримка розвитку туризму в регіонах”

Регіональний туризм – складна система, яка формується з унікального поєднання рекреаційних ресурсів, туристичної інфраструктури, екологічних особливостей, звичаїв місцевого населення та багатьох інших складових. Розвиток туризму на окремій території неможливий без урахування специфіки регіону.

Кожен регіон України має великий потенціал для розвитку туризму, однак відсутність ефективних програм розвитку індустрії є стримуючим фактором для його реалізації. Розробка регіональних програм розвитку туризму не враховується у державному або місцевому бюджеті і реалізується активними та ініціативними громадянами України, небайдужими до майбутнього цієї галузі, фактично, – волонтерами. Однак кваліфіковані фахівці, які готові на волонтерських засадах включитися в таку роботу, є далеко не в кожному регіоні.

Асоціація індустрії гостинності України оголошує грантову програму “Підтримка розвитку внутрішнього туризму в Україні” для сприяння розвитку внутрішнього та в’їзного туризму як генератора економічного зростання, інструменту об’єднання нації та підвищення його ефективності в економіці дестинацій.

Мета конкурсу – розробка якісних програм розвитку туризму в містах, районах та областях України. 10 громад отримають фінансування для розробки програми розвитку туризму в місті, районі або області України та експертну підтримку, яку гарантує Асоціація індустрії гостинності України. Розмір одного гранту може становити до 30 000 грн.

Ми запрошуємо до участі представників органів місцевого самоврядування або профільного комітету міста, району або області, якщо:

  • туризм входить у п’ятірку пріоритетних напрямків розвитку області;
  • заявник має підтримку обласної ради;
  • у області відсутня діюча програма розвитку туризму.

Для участі у конкурсі представник органів місцевого самоврядування або профільного комітету міста, району або області у довільній формі надсилає на адресу [email protected] таку інформацію:

  • прізвище, ім’я, по-батькові заявника;
  • місце роботи, посада та телефон заявника;
  • місто, район чи область, які потребують програми розвитку туризму.

Прийом аплікаційних заяв на грантову програму “Підтримка розвитку внутрішнього туризму в Україні” триватиме до 1 березня 2017 року. Відповідь кожному заявнику буде надіслана не пізніше 15 робочих днів з моменту одержання.

Детальніше тут.

Джерело: Асоціація індустрії гостинності України.


Останні публікації цього розділу:

Набір на нову магістерську програму «Публічне управління та адміністрування молодіжної політики» у м. Луцьк

Конкурсний відбір на спеціалізований тренінг «Підходи та інструменти публічного управління у молодіжній сфері» програми «Молодіжний працівник»

Реєстрація на участь в квест-грі “У пошуках довгокрила”

Конкурс на відбір консультантів-параюристів

RFP-4056-2024-08_Запит пропозицій на послуги з організації заходів та логістичні послуги_Provision of events organization and logistics support

Тендер на подання конкурсної пропозиції організації та проведення Серпневої річної звітної події програми неформальної освіти для підлітків з малих громад "UActive"

  • Viktor Cherednichenko

    Питаннячко – якщо в області програма розвитку туризму є, але не передбачено жодної гривні бюджетного фінансування? Або якісь гроші виділено на друковану продукцію, чи сайт, а до місцевих громад ніякої уваги? Можна надсилати заявку до Асоціації?