Конкурс грантів на вироблення матеріалів в медіа про домашнє та сексуальне насильство під час війни

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Liza Kuzmenko

3
Конкурс грантів на вироблення матеріалів в медіа про домашнє та сексуальне насильство під час війни

Війна не скасовує потребу протидіяти гендерно зумовленому, в першу чергу сексуальному та домашньому насильству, а також говорити про ці проблеми в українських медіа. Оскільки саме медіа відіграють значну роль у формуванні і зміні суспільних норм та переконань.

Саме тому, ГО «Ла Страда-Україна» та ГО «Жінки в медіа» за підтримки International Media Support (IMS) оголошують Конкурс на підтримку вироблення матеріалів в медіа про домашнє, сексуальне та інші види гендерно зумовленого насильства під час війни. Ми хочемо підняти обізнаність аудиторії щодо цих проблем під час війни та важливості допомоги постраждалим. 

Теми, які будуть підтримані:

  • Домашнє насильство в умовах війни;
  • Сексуальне насильство в умовах війни;
  • Ризики торгівлі людьми та експлуатації (за кордоном і в Україні), в першу чергу жінок, в умовах війни.

В рамках проєкту на конкурсній основі заплановано надання експертної та фінансової підтримки журналістам для створення тематичних матеріалів в онлайн-виданнях, ТВ-сюжетах, радіо і подкастах, а також друкованих медіа. 

Менторкою журналістів стане Тетяна Трощинська, головна редакторка «Громадського радіо», фіналістка премії Георгія Гонгадзе 2022 року. Розмір фінансової підтримки – 11 000 грн., з подальшим вирахуванням податків з зазначеної суми. Усього буде підтримано 20 заявок.

Перевага буде надаватися журналісткам і журналістам, які запропонують серію (від двох) матеріалів на вказану тематику, а також тим, які відвідали навчальні вебінари ГО «Ла Страда-Україна» та ГО «Жінки в медіа», які проходили в серпні 2022 року онлайн. Заявка буде також оцінена на відповідність коректній термінології та дотриманню журналістської етики і стандартів. Причини відмови чи надання гранту повідомлятися не будуть.

Подача заявок до 15 вересня 2022 року.

 Щоби податися на Конкурс заповніть, будь ласка, форму.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю шумоізоляційного кожуха для генератора у м. Львів

Тендер на закупівлю та встановлення техніки та обладнання для функціонування Навчально- консультаційного центру для представників бізнесу

Тендер на закупівлю станції резервного живлення у м. Львів

Прийом соціальних проєктів, які змінять місто Харків

Запит на надання пропозиції щодо закупівлі лоцманських катерів

Конкурс на закупівлю послуг з виготовлення та встановлення вікон і дверей