Конкурс есе від СД Платформи

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Viktoriia Zakharko

84276478_1921370457999037_7347971861226979328_o
Конкурс есе від СД Платформи

Talented writers wanted!

ГО «СД Платформа» оголошує конкурс із написання есе! Епідемія коронавірусу поступово відступає, залишаючи за собою силу-силенну наслідків. За останні декілька місяців усі ми чули безліч прогнозів щодо життя після епідемії, економічного колапсу, соціальних зрушень тощо. Нам завжди цікаво, як ви аналізуєте ситуацію, тому пропонуємо порефлексувати над коронавірусними хроніками і надіслати нам ваші найкращі роздуми, викладені в есе «Світ після пандемії: як зміниться економіка, політика, освіта і медицина».

Робота має бути в формі сторітеллінгу, розкривати ваш індивідуальний стиль та глибину аналітичного мислення. Учасник (творець) може охопити як ситуацію в усьому світі, так і обмежитися аналізом України та її актуальних проблем. Приємного польоту фантазій!

Обсяг есе – до 4000 знаків
Умови: надіслати роботу на електронну адресу [email protected]
Дедлайн: 20 червня
Призові винагороди: сертифікат в інтернет-магазин Rozetka на суму 1500 грн. (1 місце), 1000 грн. (2 місце) та 800 грн. (3 місце)


Останні публікації цього розділу:

Молодь запрошують на міжнародний обмін із розробки настільної екогри

ОПОРА оголошує тендер на оренду приміщення

Конкурс на закупівлю меблів та побутової техніки для переміщених Молодіжних рад Луганської області

Закупівля з надання кваліфікованої реабілітаційної допомоги дітям та їх сім’ям, які отримали поранення внаслідок військових дій

Закупівля з організації та проведення групових форматів психологічно-рекреаційної роботи для дітей (табору психологічної підтримки)

Відкритий тендер із закупівлі Пластикових контейнерів для роздільного сортування твердих побутових відходів, об’ємом 70 л. №2