Конкурс есе від СД Платформи

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Viktoriia Zakharko

84276478_1921370457999037_7347971861226979328_o
Конкурс есе від СД Платформи

Talented writers wanted!

ГО «СД Платформа» оголошує конкурс із написання есе! Епідемія коронавірусу поступово відступає, залишаючи за собою силу-силенну наслідків. За останні декілька місяців усі ми чули безліч прогнозів щодо життя після епідемії, економічного колапсу, соціальних зрушень тощо. Нам завжди цікаво, як ви аналізуєте ситуацію, тому пропонуємо порефлексувати над коронавірусними хроніками і надіслати нам ваші найкращі роздуми, викладені в есе «Світ після пандемії: як зміниться економіка, політика, освіта і медицина».

Робота має бути в формі сторітеллінгу, розкривати ваш індивідуальний стиль та глибину аналітичного мислення. Учасник (творець) може охопити як ситуацію в усьому світі, так і обмежитися аналізом України та її актуальних проблем. Приємного польоту фантазій!

Обсяг есе – до 4000 знаків
Умови: надіслати роботу на електронну адресу [email protected]
Дедлайн: 20 червня
Призові винагороди: сертифікат в інтернет-магазин Rozetka на суму 1500 грн. (1 місце), 1000 грн. (2 місце) та 800 грн. (3 місце)


Останні публікації цього розділу:

2 нові грантові конкурси для зміцнення інфраструктури громадського сектору

Обладнання для камера сайтів/Camera equipment

Тендер на закупівлю міні-навантажувача для Баштанської ОТГ

Конкурс заявок "Стабілізаційний фонд підвищення організаційної стійкості, адаптивної здатності, інновацій та навчання ОГС"

Тренінг “Адвокація: від зерен до врожаю”

Конкурс проєктів «Кошти місцевих бюджетів на послуги зменшення шкоди»