Гранти від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: Навчання з ефективних комунікацій та Розробка комунікаційних стратегій для громад

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
HOVERLAGrants

Grant
Гранти від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: Навчання з ефективних комунікацій та Розробка комунікаційних стратегій для громад

ДЕДЛАЙН ПОДАЧІ ЗАЯВОК ПРОДОВЖЕНО ДО 17:00 12 ЧЕРВНЯ.

 

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» шукає організації для реалізації грантових проєктів, спрямованих на підвищення ефективності комунікацій органів місцевого самоврядування через:

  • Навчання з ефективних комунікацій
  • Розроблення комунікаційних стратегій

Ці конкурси спрямовані на залучення заявок від організацій громадянського суспільства, для реалізації активностей в областях-партнерках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» – Полтавській, Житомирській, Волинській, Рівненській, Одеській, Львівській, Закарпатській областях.

Навчання з ефективних комунікацій (RFA-HOVERLA-014). Цей конкурс має на меті удосконалити комунікацію органів місцевого самоврядування з громадянами, громадянським суспільством та бізнесом шляхом проведення тренінгів з комунікації. Детальніше про грант читайте за посиланням.

Розроблення комунікаційних стратегій (RFA-HOVERLA-013). Цей конкурс має на меті підтримати розробку та впровадження комунікаційних стратегій територіальних громад, щоб вони могли ефективно планувати та комунікувати з цільовими аудиторіями. Підготовка комунікаційних стратегій та здобуття територіальними громадами знань про те, як планувати комунікації, сприятиме розбудові більш прозорого та демократичного місцевого самоврядування. Детальніше про грант читайте за посиланням.

У разі запитань щодо цих грантів, звертайтесь у письмовій формі до відділу грантів Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» на електронну адресу: [email protected] (у темі необхідно зазначити: Запитання щодо RFA-HOVERLA-013 чи RFA-HOVERLA-014 відповідно), до 29 травня 2023 року.

Щоб отримувати новини щодо цих грантів,  заявники повинні зареєструватись за посиланнями:

Заявки на участь у грантах потрібно подати на адресу електронної пошти: [email protected] не пізніше 17:00 12 червня 2023 року.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на постачання комп’ютерної та офісної техніки для потреб ГО «Проліска»

Запит цінових пропозицій на постачання обладнання для бригад швидкого реагування

Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує компанії взяти участь у відборі надавача послуг із виготовлення сувенірної продукції

Закупівля послуг з розробки та виготовлення поліграфічних та роздаткових матеріалів для проєкту "Створення центру підтримки підприємництва"

Психолог(иня) громадської організації «Дівчата» для надання MHPSS підтримки населення, що постраждало від війни

Психолог(иня) для надання першої психологічної допомоги Громадської організації «Дівчата»